تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / خرید دستکش لاتکس پودری ارزان از کارخانه

خرید دستکش لاتکس پودری ارزان از کارخانه

خرید دستکش لاتکس پودری بصورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه توسط چه کانالی امکان پذیر است؟ آیا لیست قیمت دستکش لاتکس در نمایندگی و کارخانه با هم متفاوت است؟ بهترین قیمت دستکش جراحی متعلق به چه برندی است؟ قیمت دستکش لاتکس پودری مالزی چقدر است؟ مهم ترین نمایندگی فروش دستکش لاتکس کدام است؟

دستکش لاتکس

دستکش لاتکس از لاتکس طبیعی ساخته می شود. لاتکس از شیره سفید رنگ درختی استوایی که بیشتر در مالزی و تایلند می روید گرفته می شود. اولین دستکش های پزشکی از لاتکس ساخته می شدند. اما در دهه ۱۹۹۰ بدلیل افزایش گزارشات مبنی بر بروز حاسیت در تماس با لاتکس طبیعی محققان رو به سمت متریال های جایگزین برند. از جمله این دستکش ها می توان به:

این دستکش ها برای استفاده کسانی که به لاتکس حساسیت دارند گزینه بسیار مناسبی است. کشور مالزی پیشرو در صنعت ساخت دستکش لاتکس در جهان است. بنابراین در تأمین بخش بزرگی از بازار دستکش پزشکی ایران نیز سهم بسزایی دارد. البته به منظور واردات، خرید دستکش لاتکس پودری از کشورهایی همچون مالزی، تایلند و چین صورت می گیرد.

دستکش لاتکس در دو نوع جراحی و معاینه و به دو صورت پودری و بدون پودر تولید می شود. البته هر کدام شرایط استفاده خاص خود را دارند. در ایران نیز انواع دستکش لاتکس تولید می شود. قیمت دستکش لاتکس حریر نسبت نمونه های خارجی نسبتا ارزان تر است. حتی در محصولات گرانتر نیز این موضوع صدق می کند. قیمت دستکش نیتریل مکشی ایرانی در بازار پایین ترین است.

لیست قیمت دستکش لاتکس

دستکش های لاتکس انواعی دارند و با برندهای مختلف در بازار عرضه می شوند. بنابراین قیمت آن ها نسبت به همدیگر متفاوت است. دستکش های لاتکس ایرانی کیفیت مطلوبی دارند. قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت اخیراً دچار نوسان بوده است. اما در حال حاضر قیمتی معادل ۱۹ هزار تومان دارد. از سوی دیگر قیمت دستکش جراحی لاتکس ایرانی از حدود ۲ هزار تومان شروع می شود.

نمایندگی فروش دستکش لاتکس قیمت های محصولات مورد نظر را بصورت هفتگی بروزرسانی می کند. بنابراین برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستکش پزشکی و دریافت مشاوره خرید می توانید با واحد فروش ما در تماس باشید.

خرید دستکش لاتکس پودری و شرایط آن

دستکش های لاتکس علاوه بر امور پزشکی در سایر امور نیز کاربرد فراوانی دارند. بسیاری از صنایع برای کاربران خطوط تولید خود و آزمایشگاه ها نیاز به این دستکش ها دارند. بنابراین، خرید دستکش لاتکس پودری و بدون پودر با قیمت مناسب بسیار مهم به نظر می رسد.

فروش مستقیم کارخانه تنها به نمایندگی ها انجام می شود. از این رو، عملاً خرید مستقیم از کارخانه دار امکان پذیر نیست. یکی از بهترین راه ها برای سفارش و خرید مستقیم انواع دستکش پزشکی سیستم خرید اینترنتی دستکش لاتکس است. این روش موجب می شود تا قیمت تمام شده برای خریدار همان قیمت درب کارخانه باشد.

قیمت دستکش جراحی

دستکش جراحی بصورت عمومی و تخصصی و در دو نوع پودری و بدون پودر تولید می شود. دستکش های جراحی تخصصی عبارت از دستکش جراحی ارتوپدی، میکروسرجری، های ریسک و غیره هستند. تولید دستکش جراحی ایرانی تقریبا به دو دهه گذشته باز می گردد. اما امروز تولید این نوع دستکش ها پیشرفت چشمگیری داشته است.

خرید دستکش لاتکس پودری جراحی، همانگونه که در بالا گفته شد از طریق خرید اینترنتی دستکش لاتکس امکان پذیر است. قیمت دستکش جراحی عمومی در سیستم ۲ هزار تومان است. بنابراین مراکز درمانی و پخش تجهیزات پزشکی می توانند خرید مقرون به صرفه ای را تجربه کنند.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام