تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / خرید دستکش معاینه وینیل بدون پودر با قیمت ارزان

خرید دستکش معاینه وینیل بدون پودر با قیمت ارزان

خرید دستکش معاینه وینیل بطور مستقیم از کارخانه با ارزان ترین قیمت از طریق بازرگانی رزمد از سراسر ایران قابل انجام است. قیمت دستکش وینیل ایرانی نسبتاً پایین تر است و این موضوع بخاطر تأمین مواد اولیه از داخل ایران است. خرید دستکش وینیل بدون پودر بصورت آنلاین یکی از بهترین روش ها برای کاهش هزینه ها است.

دستکش معاینه

دستکش های پزشکی، دستکش های یکبار مصرفی هستند که در حین معاینه، فرایندهای پزشکی و یا جراحی برای جلوگیری از انتقال آلودگی بین کاربران بهداشتی و بیماران مورد استفاده قرار می گیرند. دستکش های پزشکی از پلیمرهای مختلفی شامل لاتکس، نیتریل، پلی وینیل کلراید و نئوپرن ساخته می شوند. معمولاً این دستکش ها بصورت پودری یا بدون پودر تولید می شوند.

بطور کلی دستکش های پزشکی در دو نوع معاینه و جراحی تولید می شوند. دستکش های معاینه بصورت گسترده ای در آزمایشگاه های شیمیایی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر آزمایشگاه ها، صنایع مختلف از این دستکش ها استفاده می کنند. دستکش های معاینه با چهار متریال تولید می شوند.

  • دستکش لاتکس
  • دستکش نیتریل
  • دستکش وینیل
  • دستکش نئوپرن

هر یک از این ۴ نوع دستکش دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. در ابتدا استفاده از دستکش های پزشکی تنها با استفاده از لاتکس تولید می شدند. اما بعدها بدلیل گزارشات در خصوص ایجاد واکنش آلرژیک در تماس با لاتکس طبیعی دانشمندان به فکر تولید دستکش های پزشکی با مواد دیگر افتادند.

دستکش وینیل بدون پودر

دستکش های وینیل نوعی دستکش یکبار مصرف هستند. آنها از یک ماده مصنوعی ساخته شده از PVC تولید می شوند. دستکش وینیل دارای خاصیت الاستیکی کمتری نسبت به دستکش نیتریل و لاتکس است، کمتر به دست می چسبد و این موضوع احساس راحتی را برای کاربر به همراه دارد. اغلب دستکش های وینیل در کارخانجات صنعتی، آزمایشگاه ها و خطوط تولید به کار می روند.

از این رو، خرید دستکش معاینه وینیل با قیمت مناسب برای بسیاری از مراکز درمانی و صنعتی حائز اهمیت است. استفاده روز افزون از دستکش های یکبار مصرف پزشکی موجب افزایش تقاضا می گردد. تولیدات داخلی و کارخانه دستکش وینیل در ایران محدود است و به ناچار بخشی از نیاز های بازار از خارج تأمین می شود. در حال حاضر قیمت دستکش وینیل حریر و رویال پایین نرخ را در بازار دارد و این موضوع به دلیل تولید داخلی آنها است.

لیست قیمت دستکش وینیل

در یکسال گذشته نوسانات قیمت ارز بر خلاف مسیر تثبیت قیمت ها بود و همواره شاهد به روز رسانی قیمت ها هستیم. تعییر قیمت مواد اولیه، هزینه های حمل و نقل و اموراتی از این قبیل موجب شده تا قیمت ثابتی برای خرید دستکش معاینه وینیل در بازار وجود نداشته باشد. بایستی توجه داشت که برندهای داخلی و خارجی مشابه یکدیگر هستند و همین وضعیت را دارند.

نمایندگی پخش دستکش وینیل در مراکز استانها قیمت ها را بصورت هفتگی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. برای مثال قیمت دستکش وینیل ایرانی از اسفنده تا امروز از ۱۶ هزار تومان به حدود ۱۹ هزار تومان رسیده است. برای اطلاع از لیست قیمت ها و دریافت مشاوره در خصوص انواع دستکش یکبار مصرف می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

خرید دستکش معاینه وینیل بصورت آنلاین

برای خرید دستکش وینیل بصورت عمده روش های مختلفی وجود دارد. خرید از بنکداران و نمایندگی فروش دستکش وینیل از راه های مرسوم است. برخی مراکز برای کاهش هزینه های جاری خود تمایل به خرید مستقیم از کارخانه را دارند. اما در ایران خرید تنها از نمایندگی ها امکان پذیر و این موضوع موجب اندکی افزایش قیمت می شود.

روش دیگر خرید اینترنتی دستکش وینیل بصورت عمده است. با این روش بطور مستقیم خرید خود را از کارخانه انجام می دهید. بزرگترین مزیت برای مراکز درمانی و صنایع است. خرید مستقیم از کارخانه یا واردکننده حذف واسطه و در نتیجه قیمت تمام شده پایین تر را به همراه دارد.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام