تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / صادرات دستکش جراحی بدون پودر استریل

صادرات دستکش جراحی بدون پودر استریل

قیمت دستکش جراحی استریل در کشور متفاوت می باشد و هرکدام از آنها دارای قیمت های منحصر به فرد خود می باشند و می توان آن ها را به صورت های مختلف با قیمت مناسب خریداری نمود. شرایط صادرات دستکش جراحی بدون پودر و پودری استریل به کشورهای عراق، سوریه، افغانستان و کشورهای دیگر چگونه است؟ بزرگترین ترین مراکز فروش دستکش جراحی بدون پودر کدامند؟ کیفیت دستکش جراحی ایرانی چگونه است؟ آیا خرید اینترنتی دستکش جراحی بصورت عمده امکان پذیر است؟

انواع دستکش جراحی کدامند؟ استفاده از انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی امروزه گسترش بسیاری پیدا کرده است. این دستکش ها برای دو کاربری معاینه و جراحی تولید می شوند. این دستکش ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند. دستکش لاتکس، دستکش نیتریل، دستکش وینیل، دستکش نئوپرن و دستکش نایلونی از دست تولیدات هستند. دستکش یکبار مصرف وینیل و نایلونی نمونه جراحی ندارند.

انواع دستکش آزمایشگاهی نیز در واقع جز همین دستکش ها هستند که برای اموری مانند آزمایشهای شیمیایی، بیولوژیکی و فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دستکش یکبار مصرف در آزمایشگاهها استفاده می شوند. حتی در برخی موارد که ریسک انتقال آلودگی بالاست دستکش های جراحی در امور آزمایشی بکار می روند.

دستکش های جراحی در انواع عمومی و تخصصی تولید می شوند:

 • دستکش جراحی ارتوپدی
 • دستکش جراحی میکروسرجری
 • دستکش جراحی زنان و زایمان
 • دستکش جراحی های ریسک

انواع دستکش جراحی ایرانی و خارجی در بازار دستکش پزشکی ایران عرضه می شود. آنها در دو نوع پودری و بدون پودر وجود دارند. بدلیل جلوگیری از انتقال پودر در برخی امور، به نظر می رسد آمار فروش دستکش جراحی بدون پودر بیشتر باشد.

کیفیت دستکش جراحی ایرانی چگونه است؟ سابقه تولید دستکش جراحی در ایران به دو دهه پیش باز می گردد. احتمالاً بزودی ایران در تولید دستکش جراحی به خود کفایی برسد و بتواند بخش بزرگتری را در صادرات این محصول پوشش دهد. امروزه صادرات دستکش جراحی بدون پودر و پودری به کشورهایی همچون ترکیه، ارمنستان، ترکمنستان، افغانستان، عراق و روسیه در حال انجام است.

پژوهش ها نشان می دهند که کیفیت دستکش جراحی مالزی و ایرانی تفاوتی ندارند. با این حال قیمت محصولات داخلی بسیار مناسب تر است. برای مثال دستکش جراحی بدون پودر این تاچ مالزی با قیمت حدود ۳۵۰۰ تومان به فروش می رسد این درحالی است که دستکش با کیفیت بدون پودر ایرانی قیمتی حدود ۳ هزار تومان دارد. البته قیمت دستکش جراحی حریر از ۲ هزار تومان شروع می شود.

صادرات دستکش جراحی بدون پودر استریل

شرایط صادرات دستکش جراحی بدون پودر چیست؟

شرایط صادرات دستکش جراحی بدون پودر چیست؟اگر چه امروزه بخشی از نیاز داخلی ایران توسط دستکش های جراحی خارجی تأمین می شود اما حال حاضر صادرات دستکش های جراحی ایرانی به خارج از کشور در حال انجام است. فروش دستکش جراحی بدون پودر و پودری در تجارت بین الملل کار دشواری است زیرا علاوه بر تأییدیه های داخلی بایستی تأییدیه های کشور مقصد نیز اخذ شود. این موضوع نشان از کیفیت دستکش های جراحی ایرانی دارد.

برای انجام امور صادراتی بایستی ابتدا اعلام نیاز خریدار مورد بررسی قرار گیرد و با موجود انبار کارخانه مورد تطابق قرار گیرد. در صورت تأیید موجودی دستکش استریل جراحی بدون پودر و پودری در سایزهای درخواست شده، شرایط قرار، تحویل و نحوه پرداخت بصورت مکتوب اعلام می گردد. البته در این بین ترم تحویل از اهمیت زیادی برخوردار است.

سیستم خرید اینترنتی دستکش جراحی می تواند راهنمای مناسبی برای اطلاع از انواع محصولات موجود در انبار باشد. انواع دستکش دندانپزشکی، آزمایشگاهی و معاینه از سایر محصولات ما می باشند. برای هماهنگی و اطلاع در مورد شرایط دیگر می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی دستکش جراحی برای به حداقل رساندن اتلاف انرژی و سرمایه، بازرگانی رزمد سیستم خرید اینترنتی دستکش جراحی را به منظور خرید مستقیم از کارخانه و واردکننده راه اندازی کرده تا مشتریان بتوانند علاوه بر نمایندگی های فروش دستکش جراحی بدون پودر به صورت مستقیم نیز خرید های خود را انجام دهند.

قیمت دستکش جراحی ایرانی در این سیستم از ۲ هزار تومان شروع می شود. اگر چه برخی محصولات خارجی نیز مانند دستکش جراحی دکتر گلاو نیز همین شرایط را دارند. مراکز درمانی و بیمارستان های ایران نیز از همین طریق می توانند با مدیریت فروش ما تماس گرفته و ضمن اطلاع از لیست قیمت ها به ثبت سفارشات خود اقدام کنند.

بزرگترین تولید کننده دستکش های جراحی در ایران

بزرگترین تولید کننده دستکش های جراحی در ایراندستکش های جراحی در ایران دارای انواع مختلفی می باشند که دارای بزرگترین تولید کنندگان بوده و این تولیدکنندگان آن ها را با کیفیت بالایی تولید می نمایند و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. دستکش تولیدی این تولیدکنندگان دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله انواع آن ها عبارت اند از:

 • دستکش جراحی دندانپزشکی
 • دستکش بیمارستانی
 • دستکش جراحی لاتکس
 • دستکش جراحی پودری

و بسیاری دیگر از انواع دستکش ها که می توان در موارد مختلفی از آنها استفاده نمود که هرکدام دارای مشتریان مخصوص خود هستند و به صورت عمده و خرده خریداری می شوند.

تولیدکنندگان دستکش جراحی در ایران همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد تا از این طریق هم بازار فروش گسترده تری داشته باشند و هم نیاز مشتری را برطرف سازند.

بهترین برند های دستکش جراحی در بازار

بهترین برند های دستکش جراحی در بازاردستکش های جراحی که در بازار به فروش می رسند دارای بهترین برند ها بوده و هر کدام از برند ها دارای مشتریان مخصوص خود هستند. شما می توانید به مراجعه به بازار، دستکش مورد نظر خود را در بهترین برند خریداری کنید و یا می توانید از طریق اینترنت نیز اقدام به خرید بهترین بدند دستکش جراحی نمایید.

هرکدام از برند های دستکش جراحی دارای جنس های متفاوتی می باشند و از هرکدام می توان در موارد مختلف استفاده نمود. بهترین بدند این دستکش ها را می توان از طریق اینترنت و سایت های معتبر خریداری نمود.

خرید اینترنتی این دستکش ها دارای مزیت هایی می باشد که از جمله مزیت عمده آن ها این است که در آن مشتری فرصت زیادی برای مقایسه انواع دستکش دارد و می تواند بهترین برند ها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهد.

با مراجعه حضوری به بازار نیز می توانید بهترین برندها را به کمک فروشنده انتخاب نموده و آن را به صورت عمده و خرده خریداری کنید.

توزیع عمده انواع دستکش های جراحی یکبار مصرف

توزیع عمده انواع دستکش های جراحی یکبار مصرفتوزیع عمده دیتکش های جراحی یکبار مصرف به وسیله تولیدکنندگان آن ها انجام می شود که این توزیع می تواند به صورت های مختلفی انجام گیرد. توزیع عمده این دستکش ها به صورت مستقیم انجام می شود و در آن دیگر خبری از واسطه های مختلف نیست و شما می توانید آن ها را با قیمت باصرفه و به صورت عمده خریداری نمایید.

توزیع این محصول به نمایندگی هایی که در شهرهای بزرگ وجود دارند انجام می شود و این نمایندگی ها آن ها را به فروشندگان مختلف پخش می نمایند و شما می توانید به صورت خرده از فروشندگان آن ها خری کنید.

همچنین اگر قصد خرید عمده از توزیع کنندگان دارید و می خواهید آن را با قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید و یا با مراجعه به نمایندگی ها از بهترین محصول بهره مند شوید.

خرید دستکش جراحی به صورت عمده و آنلاین مزیت هایی دارد که شما می توانید از این مزیت ها بهره مند شوید، تولیدکنندگان برای فروش هر چه بهتر محصولات خود از تخفیفاتی برای خرید عمده قائل می شوند که نوعی مزیت است.

عرضه اینترنتی دستکش جراحی استریل

عرضه اینترنتی دستکش جراحی استریلعرضه اینترنتی دستکش جراحی استریل یکی از روش های به خصوص و پر طرفدار می باشد که بسیاری از افراد از این روش جهت عرضه محصول خود استفاده می نمایند. عرضه اینترنتی این محصول فوق العاده آسان است و دارای مزیت های عمده ای برای مشتریان عزیز می باشد. از جمله مزیت های عرضه اینترنتی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
 • فرصت مقایسه چندین برند متفاوت
 • انجام چندین کار در یک زمان

این مزیت ها موجب محبوبیت عرضه اینترنتی شده و بسیاری از خریداران نیز از این روش استقبال بی نظیری نموده اند.

در ایران کارخانه دستکش جراحی زیاد است که هدف تمامی این کارخانه ها جلب رضایت صددرصدی مشتریان عزیز می باشد و در تلاش اند تا با عرضه بهترین محصول نیاز مشتری را برطرف نموده و رضایت آنان را جلب نمایند.

مشخصات دستکش جراحی استریل بدون پودر

مشخصات دستکش جراحی استریل بدون پودردستکش جراحی استریل بدون پودر یکی از بهترین دستکش ها می باشد و دارای مشخصات به خصوصی است. از جمله مشخصات دستکش جراحی استریل بدون پودر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حساسیت بالا
 • حس خوب لمس کردن
 • کشسانی بالا 

و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این دستکش ها که موجب محبوبیت آنها در بین جراحان شده است و اکثریت جراحان ترجیح می دهند از این نوع دستکش ها استفاده نمایند، زیرا این دستکش ها از نظر تکنولوزی بالا می باشند و حساسیت پوستی کمی دارند.

اگر می خواهید دستکش جراحی استریل بدون پودر خریداری کنید و از مشخصات آن آگاهی ندارید، می توانید به صورت اینترنتی به سایت معتبری مراجعه کرده و دستکش مورد نظر خود را با مشاهده تمامی مشخصات و قیمت آن ها خریداری نمایید.

انواع دستکش بیمارستانی بدون پودر را می توان به صورت عمده و خرده از داروخانه ها به صورت حضوری و یا عمده فروشی ها با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب خریداری نمود.

ارسال انواع دستکش جراحی لاتکس به سراسر کشور

ارسال انواع دستکش جراحی لاتکس به سراسر کشورانواع دستکش لاتکس به سراسر کشور ارسال می شود که این کار توسط تولید کنندگان آن با بهترین کیفیت انجام می شود. شما می توانید این محصول را با قیمت باصرفه و به صورت عمده از بازار عمده فروشی و یا نمایندگی ها خریداری نمایید. ارسال انواع دستکش جراحی لاتکس به سراسر کشور به صورت عمده انجام می شود.

همچنین ارسال این محصول به وسیله شرکت های پخش و نمایندگی ها انجام می شود و هدف تک تک این شرکت ها و نمایندگی ها ارائه با کیفیت ترین محصول به مشتریان و جلب رضایت آنها می باشد.

در صورتی که می خواهید دستکش لاتکس را به صورت عمده خرید کنید و با این کار از تخفیفات ویژه بهره مند شوید، می توانید به صورت اینترنتی با شرکت های پخش در ارتباط بوده و محصول خود را از آنها خریداری نمایید.

دستکش های لاتکس دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند و شما می توانید هرکدام از انواع آن ها را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت تهیه نمایید.

معرفی دستکش های جراحی در انواع عمومی تخصصی

معرفی دستکش های جراحی در انواع عمومی تخصصیدستکش های جراحی در انواع مختلفی اعم از عمومی و تخصصی به کار برده می شوند که می توان انواع مختلف آن را با کیفیت مرغوب تهیه نمود. دستکش جراحی نقش به سزایی در بهتر اجرا شدن روند جراحی دارد. از این رو بسیاری از افراد در انتخاب بهترین دستکش دچار مشکل می شوند.

وقتی می خواهید بین انواع دستکش استریل، دستکش جراحی وینیل، لاتکس و نیتریل را انتخاب کنید مطمئنا دچار مشکل خواهید شد.

هرکدام از دستکش های گفته شده دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که شما می توانید به توجه به نیازتان آن ها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

هرکدام از این دستکش ها قیمت های متفاوتی نیز دارند که می توان آن ها را به صورت مستقیم از طریق اینترنت و سایت های معتبر با قیمت باصرفه خریداری نمود.

فروش دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی

فروش دستکش استریل جراحی کم پودر مالزیفروش دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی که یکی از بهترین دستکش های جراحی می باشد به روش های مختلفی انجام می شود. هر کدام از روش های فروش آن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که در هرکدام می توان بهترین محصول را خدیداری نمود. از جمله روش های فروش دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرید اینترنتی
 • خرید عمده
 • خرید واسطه ای
 • خرید خرده

این روش ها توسط فروشندگان برای خریداران ارایه می شوند تا آنها بتوانند محصول خود را به آسانی و با قیمت مناسب خریداری کنند و همچنین با این روش ها بازار فروش فروشندگان نیز افزایش یابد.

هدف از تولید و عرضه دستکش های استریل جراحی، برطرف نمودن نیازهای مشتریان عزیز می باشد و تولیدکنندگان در تلاش اند تا بتوانند رضایت صددرصدی مشتریان عزیز را جلب کنند و از این را فروش خود را افزایش دهند.

دسته بندی دستکش های جراحی از نظر سایز

دسته بندی دستکش های جراحی از نظر سایزبا توجه به اینکه همه دست ها اندازه یکسانی ندارند، دستکش های جراحی نیز متناسب با سایز هر فردی دسته بندی شده و هر شخص می تواند سایز خود را از بازار خریداری نماید. دستکش های جراحی در انواع سایز های مختلفی ساخته می شوند که هر سایز مشتریان مخصوص خود را دارا می باشد.

هرکدام از دستکش ها در سایز های مختلف، دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستندو همچنین این دستکش ها در انواع مختلفی وارد بازار می شوند و هر کدام توسط افراد خاصی خریداری می شود.

در داخل برخی دستکش های جراحی از پودر مخصوصی استفاده می شود که دلیل استفاده از این پودر پوشیدن آسان آن است تا هر فرد بتواند به آسانی آن را بپوشد، این پودر ها امروزه از نشاسته ذرت ساخته می شوند.

سایز دستکش های جراحی در انواع بزرگ و کوچک دسته بندی می شوند و هر فردی می تواند سایز خود را از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری خریداری نماید.

دستکش جراحی استریل و آنتی ویروس

دستکش جراحی استریل و آنتی ویروسدستکش های جراحی که به وسیله تولیدکنندگان تولید و به بازار عرضه می شوند، کاملا آنتی ویروس و استریل می باشند زیرا در تولید این دستکش ها بهداشت حرف اول را می زند. دستکش جراحی استریل و آنتی ویروس را می توان از مراکز مختلف تهیه نمود و یا می توان به صورت اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام به این کار نمود.

از آنجایی که می دانید مراکز درمانی و بیمارستان ها از مهم ترین و حیاتی ترین مراکز در هر کشوری می باشند که بخش های مهم این مراکز اتاق عمل آنهاست و همان گونه که از نامش پیداست برای عمل جراحی از این ااق ها استفاده می شود.

در اتاق عمل جراح ها به لوازم مختلف و ریز و درشتی نیاز دارند که یکی از مهم ترین لوازم و تجهیزات دستکش جراحی استریل و آنتی ویروس می باشد که باید حتما باشد.

خرید دستکش آنتی ویروس و استریل را می توانید از مراکز مختلف فروش این محصول به صورت عمده خریداری نمایید و یا می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام به این کار کنید.

دستکش لاتکس پودری یکی از انواع دستکش های جراحی می باشد که کاملا آنتی ویروس و استریل می باشد که اکثریت جراحان از این محصول در اتاق عمل استفاده می نمایند.

بازار خرید انواع دستکش های جراحی بدون پودر

بازار خرید انواع دستکش های جراحی بدون پودردستکش های جراحی دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام از آنها با قیمت متفاوتی نیز در بازار به فروش می رسند که دستکش های جراحی بدون پودر یکی از کاربردی ترین دستکش ها بوده و مورد توجه بسیاری از مشتریان عزیز می باشد.

در بازار خرید این دستکش ها می توان انواع مختلف دستکش ها را با قیمت های متفاوتی خریداری نمود. قیمت هر کدام از دستکش ها که در این بازارها به فروش می رسند بسته به نوع و کیفیت آنها متفاوت است.

بازار خرید دستکش های جراحی بدون پودر در کشورمان بسیار پررونق است، همچنین واردات دستکش جراحی بدون پودر نیز از رونق بالایی برخوردار است و اکثر مشتریان تمایل زیادی به خرید محصول وارداتی دارند.

برای خرید از این بازار ها کافیست به صورت حضوری به آنها مراجعه نموده و دستکش جراحی بدون پودر را به صورت عمده یا خرده از آنها خریداری کنید و یا می توانید از طریق اینترنت نیز با این بازارها در ارتباط بوده و محصول خود را به این صورت نیز تهیه کنید.

اکثر مشتریان با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، تمایل زیادی به خرید اینترنتی دارند، زیرا در این روش هم می توانند انواع برند ها را مشاهده نمایند و هم محصول خود را به آسانی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

بهترین دستکش جراحی پودری مدی اسمارت

بهترین دستکش جراحی پودری مدی اسمارتمدی اسمارت یکی از بهترین بدند های دستکش جراحی پودری می باشد که به راحتی می توان با آن دست ها را پوشش داده و این مارک از دستکش دارای مقاومت بالایی می باشد و در برابر ضربات احتمالی مقاومت خود را از دست نمی دهد.

بعد از اتمام کار خود می توانید دستکش مدی اسمارت را به آسانی از دست هایتان جدا نمایید. قابل ذکر است که این دستکش ها دارای پودر های مخصوص هستند که استفاده از آنها را بدای کاربران عزیز راحت می کند.

جنس این دستکش ها از لاتکس می باشد که لاتکس خاصیت کشسانی دستکش را حفظ می کند و موجب می شود که بتوان دستکش را به آسانی پوشید و یا آن را جدا کرد.

دستکش های دیگری نیز امروزه وارد بازار شده اند ولی دستکش های لاتکس با توجه به کیفیتی که دارند، مورد توجه بسیاری از جراحان بوده و اکثریت آنهه این دستکش ها را ترجیح می دهند.

شما می توانید بهترین دستکش پودری مدی اسمارت را به صورت اینترنتی و با بالاترین کیفیت به صورت عمده و یا خرده سفارش داده و آن را با قیمت باصرفه درب منزل تحویل بگیرید.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام