تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

  • فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود.
  • نمایندگی اصلی فروش دستکش مخصوص آرایشگری کجاست؟
  • بهترین دستکش آرایشگری مردانه کدام نواع است؟
  • قیمت دستکش نیتریل مشکی مالزی در بازار دستکش پزشکی ایران چقدر است؟
  • خرید اینترنتی دستکش نیتریل بصورت عمده چگونه انجام می شود؟
  • قیمت فروش دستکش نیتریل مشکی OP و دستکش گلوری تاچ چقدر است؟

دستکش نیتریل بهداشتی | انواع دستکش مشکی

خرید دستکش نیتریل آبی و دستکش نیتریل مشکی از سایر رنگ های دستکش های نیتریل بیشتر است که این به دلیل مقاومت بالایی که در برابر پارگی و سوراخ شدن دارند می باشد، همچنین دستکش نیتریل مشکی به جهت جراحی های پرشکی مورد استفاده قرار می گیرد که رنگ مشکی آن باعث می شود رنگ خونابه روی آن مشخص نشود. بیشتر مردم دستکش های نیتریل مشکی را به اسم لاتکس مشکی می شناسند. خرید دستکش نیتریل مشکی به جهت فعالیت های پزشکی بسیار مناسب می باشد. به طور کلی دستکش های نیتریل به دلیل اینکه فاقد لاتکس هستند و از ایجاد حساسیت های پوستی جلوگیری می کند بعد از دستکش های لاتکس پر کاربرد ترین هستند. نمایندگی فروش دستکش نیتریل این دستکش ها را با برند های مختلف به فروش می رساند. به عنوان مثال می توان از دستکش های نیتریل کرنبری، نیتریل spa نیتریل حریر یا رزمریم و دیگر برند های قابل عرضه توسط نمایندگی های فروش نام برد.

خرید اینترنتی دستکش نیتریل از طریق نمایندگی رزمد امکان پذیر می باشد. این نمایندگی امکان ارسال تمامی محصولات را به سرتاسر کشور دارد، همچنین فروش و صادرات این محصولات را به کشور های دیگر نیز به انجام می رساند. قیمت دستکش نیتریل مشکی و آبی در سایت های این نمایندگی ها به صورت به روز شده قابل دسترسی می باشد. قیمت ها با توجه به تغییر نرخ ارز در بازار تغییر می یابد. یکی از مدل های معروف دستکش های نیتریل دستکش نیتریل کرنبری است. این دستکش ها از سطح محافظت و مقاومت بالایی برخوردارند و استفاده کنندگان زیادی را به خود اختصاص داده اند. این مدل دستکش از تولیدات کشور مالزی می باشد که واردات آن به کشور ما نیز انجام می گیرد؛ از دیگر رنگ های دستکش نیتریل می توان به دستکش نیتریل سفید، نارنجی ، بنفش و سبز اشاره کرد.

نمایندگی اصلی فروش دستکش مخصوص آرایشگری کجاست؟

دستکش های نیتریل از جمله دستکش هایی هستند که در آرایشگری مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان دستکش آرایشگری مردانه و زنانه به حساب می آیند. این دستکش ها به دلیل داشتن انعطاف و حس راحتی که هنگام استفاده به دست ها می دهند در آرایشگری مورد استفاده قرار می گیرند، همچنین آرایشگران با استفاده از این جنس دستکش می توانند به راحتی هر وسیله ای را در دست نگه دارند و این دستکش ها مانع از حرکات ظریف دستشان هنگام کار نمی شود. دستکش های نیتریل مشکی از جمله دستکش هایی می باشد که در این حرفه مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همین خاطر قیمت دستکش نیتریل مشکی از دستکش هایی همچون وینیل و نایلونی بیشتر می باشد. به این دستکش ها نام دستکش مشکی آرایشگری نیز تعلق می گیرد.

خرید دستکش نیتریل مشکی و خرید دستکش نیتریل آبی جهت مصارف دیگر به غیر از حرفه آرایشگری همچون آشپزی، جراحی، معاینه های پزشکی، آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش های نیتریل همچنین در امر میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ به عنوان  دستکش تاتو استفاده می شوند. این دستکش ها ضد سوزن هستند و در اثر ضربه سوزن احتمال کمی وجود دارد که دچار پارگی یا سوراخ شدگی شوند.

بهترین دستکش آرایشگری مردانه کدام نواع است؟

می توان گفت سه مدل اصلی دستکش های پزشکی لاتکس ، نیتریل و وینیل هرسه به عنوان دستکش مخصوص آرایشگری محسوب می شوند، ولی در این میان دستکش های نیتریل در رنگ های مختلفی به جهت استفاده از آن ها در حرفه های مختلف تولید می شوند که یکی از این رنگ ها رنگ مشکی آن می باشد که هم دارای مصارف خاص هستند و هم به عنوان پرفروش ترین دستکش ها به حساب می آیند و در حرفه هایی همچون آرایشگری آن ها را به عنوان دستکش مشکی آرایشگری می شناسند. دستکش نیتریل به عنوان یک دستکش پرفروش بهداشتی به حساب می آید که در صنایع و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از دستکش های لاتکس این دستکش ها از مصرف بالایی برخوردارند.

در تهیه دستکش های نیتریل از لاتکس استفاده نمی شود. لاتکس موجود در دستکش ها باعث عدم استفاده برخی افراد از آن ها می شود؛ زیرا سبب ایجاد حساسیت یا همان آلرژی های پوستی در برخی می شود. خرید دستکش گلوری تاچ از نوع نیتریل آن بیشتر انجام می گیرد و این برند با توجه به کیفیت مناسبی که دارد از لحاظ قیمت برای خریدار مقرون به صرفه می باشد. دستکش های نیتریل گلوری تاچ نسبت به دستکش های لاتکس گلوری تاچ از فروش بیشتری برخوردار است.

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه

دستکش آرایشگری مردانه یا همان دستکش مخصوص آرایشگری را می توان در برندهای مختلفی تهیه کرد. برند هایی همانند گلوری تاچ، اپی پرفکت، کرنبری، spa، my glove و دیگر برند ها. این دستکش ها در صورت نداشتن حساسیت به آن ها در جنس لاتکس آن و بعد بیشتر در جنس نیتریل آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستکش را می توان در سایز مورد نظر نیز خریداری نمود. دستکش گلوری تاچ بیشتر از جنس نیتریل مشکی تولید می شوند و یکی از برند های معتبر می باشند. این دستکش ها بیشتر از لاستیک مصنوعی ساخته می شوند و به صورت غیر استریل هستند. این دستکش ها هم در معاینه و هم در جراحی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش دستکش نیتریل مشکی به جهت انجام کارهای مربوط به آرایشگری به آرایشگاه ها انجام می گیرد. برای دسترسی آسان و به تعداد مورد نیاز آنان خرید اینترنتی دستکش نیتریل از طریق سایت های نمایندگی فروش این محصولات به آرایشگران پیشنهاد می شود. این محصولات را می توانند به صورت عمده با قیمتی عمده از این نمایندگی ها تهیه نمایند. یکی از این نمایندگی ها بازرگانی رزمد به شمار می رود که تمامی این خدمات را برای مشتریان عزیز به انجام می رساند.

قیمت دستکش نیتریل مشکی مالزی در بازار دستکش پزشکی چقدر است؟

خرید دستکش نیتریل آبی بیشتر توسط بیمارستان ها جهت جراحی های پزشکی صورت می گیرد. این دستکش ها دارای مقاومت زیادی هستند و قیمتی کمی پایین تر از دستکش های نیتریل مشکی دارند. شرکت حریر ایران به عنوان یک نمایندگی فروش دستکش نیتریل به حساب می آید که واردات این جنس دستکش را با برند های مختلف خارجی بر عهده دارد و این محصولات را با قیمتی مناسب به بازار عرضه می دارد. دستکش مشکی آرایشگری از جنس نیتریل با برند کرنبری یا گلوری تاچ از فروش خوبی برخوردار است. قیمت دستکش نیتریل spa به عنوان یک برند معروف خارجی از قیمت دستکش های ایرانی کمی بالاتر است، که این دلیل بر کیفیت پایین محصولات داخلی نمی باشد. این دستکش ها از تولیدات کشور مالزی می باشد.

دستکش مشکی تاتو باید دارای ضخامت و مقاومت خوبی باشد؛ زیرا دست تاتو کاران با سوزن برخورد می کند، همچنین به دلیل محافظت دست از بیماری ها توسط خون تراوش شده از شخص باید دستکش مخصوص این کار مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدن باشد. دستکش گلوری تاچ هم دارای دستکش نیتریل مشکی تاتو می باشد و دارای تمامی این ویژگی ها می باشد. بیشتر این دستکش ها در مدل بدون پودر تولید می شوند.

قیمت فروش دستکش نیتریل مشکی op و دستکش گلوری تاچ چقدر است؟

دستکش نیتریل گلوری تاچ همانند دیگر دستکش های نیتریل از پلیمر سه گانه مصنوعی ساخته می شود. این دستکش ها در برابر پارگی و سوراخ شدن مقاومت دارند. این دستکش ها عموما به صورت بدون پودر تولید می شوند. دستکش مشکی گلوری تاچ همان دستکش نیتریل گلوری تاچ می باشد. دستکش های نیتریل به صورت چند بار مصرف هستند. زیرا از مقاومت خوبی برخوردارند.دستکش های نیتریل گلوری تاچ به عنوان دستکش مشکی آرایشگری استفاده می شوند. برخی از مراکز آرایشگاهی این دستکش ها را در تعداد بالا مصرف می کنند به همین دلیل خواهان به صرفه در آمدن قیمت آن ها هستند.

خرید دستکش آرایشگری از جنس وینیل نیز مرسوم می باشد.دستکش های وینیل به لحاظ قیمت از قیمت پایین تری برخوردارند. دستکش هایی که از جنس نیتریل ولاتکس هستند؛ به عنوان دستکش آزمایشگاهی نیز به شمار می آیند و توسط تکنسین های آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرند، ولی دستکش های لاتکس ممکن است باعث حساسیت در فرد استفاده کننده شود در صورتی که دستکش های نیتریل هیچ گونه حساسیت پوستی برای فرد ایجاد نمی کنند. این دستکش ها همچنین به عنوان دستکش های جراحی و معاینه مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه دستکش نیتریل مشکی در ایران

در ایران نمایندگی های فروش متفاوتی به عنوان نمایندگی دستکش نیتریل با برند های مختلف در حال فعالیت هستند و به مشتریان خدمات خود را ارائه می دهند. این نمایندگی ها دستکش های نیتریل را به صورت پودر دار و بدون پودر و در رنگ ها و سایز های مختلف را به بازار کشور عرضه می کنند. بازرگانی رزمد نمایندگی فروش دستکش نیتریل است. دستکش های نیتریل را از این نمایندگی به صورت اینترنتی یا به صورت تلفنی می توان تهیه کرد.

قیمت دستکش نیتریل spa در مقایسه با دستکش های نیتریل حریر بالاتر می باشد؛ زیرا این دستکش ها از تولیدات کشور مالزی هستند. در حرفه تاتو کاری به دلیل تماس دست با سوزن باید از دستکشی استفاده کرد از دست شخص به خوبی محافظت کند و باعث آسیب به دست و یا ایجاد بیماری های پوستی در شخص استفاده کننده نشود. دستکش مشکی تاتو از جنس نیتریل مناسب ترین گزینه برای انجام این کار می باشد. رعایت بهداشت در این حرفه بسیار ضروری می باشد که این دستکش ها در حفظ آن بسیار مهم می باشند.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش دستکش لاتکس | بازرگانی رزمد

نمایندگی پخش دستکش لاتکس در ایران. پخش انواع دستکش لاتکس، دستکش وینیل و دستکش نیتریل …

کانال تلگرام