تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / فروش عمده دستکش وینیل اپی پرفکت | نمایندگی مرکزی دستکش حریر ایران

فروش عمده دستکش وینیل اپی پرفکت | نمایندگی مرکزی دستکش حریر ایران

 • قیمت عمده دستکش وینیل اپی پرفکت در بازار دستکش پزشکی ایران چقدر است؟
 • مرکز فروش اصلی دستکش وینیل حریر کجاست؟
 • قیمت دستکش وینیل حریر نسبت به برند های دیگر همچون دستکش وینیل LIBERTON، وینیل QY و وینیل WONDERFULLچگونه است؟
 • قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت چگونه از حجم سفارش تاثیر می پذیرد؟

انواع دستکش یکبار مصرف کدام اند؟

 • تمامی دستکش های پزشکی یکبار مصرف هستند. دستکش پزشکی در چند جنس متفاوت تولید می شود که شامل: دستکش وینیل، دستکش لاتکس، دستکش نیتریل و دستکش نایلونی است. این دستکش ها به صورت استریل و غیر استریل و همچنین پودر دار، بدون پودر و یا با پودر کم تولید می شوند.
 • دستکش یکبار مصرف وینیل به دلیل مقاومت کمی که دارد در حیطه پزشکی به عنوان دستکشی جهت جراحی استفاده نمی شود و تنها در امر معاینه مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش های وینیل نرم و راحت هستند و همچنین گشاد تر از دستکش های لاتکس و نیتریل می باشند.
 • دستکش های وینیل برای کارهایی که نیاز به دقت لمس بالا دارد، مناسب نیستند. از انواع دستکش آزمایشگاهی می توان به دستکش های لاتکس و نیتریل اشاره کرد. این دستکش ها به دلیل ضخامت و مقاومت خوبی که دارند هم در محیط های آزمایشگاهی و هم به عنوان دستکش مخصوص آشپزی از آن ها استفاده می شود . دستکش های وینیل از کلرید پلی وینیل یا همان PVC تولید می شود به همین دلیل به آن ها دستکش پلی وینیل نیز می گویند.

 • دستکش های نایلونی به دلیل ضخامت کمی که دارند؛ همچون دستکش های وینیل تنها در معاینات مورد استفاده قرار می گیرند و غیر استریل و بدون پودر هستند. دستکش های نایلونی ارزان قیمت تر از بقیه دستکش ها هستند. این دستکش ها هم همانند وینیل و نیتریل به دلیل نداشتن لاتکس آلرژی زا نیستند و به صورت شفاف تولید می شوند.
 • بنابراین قیمت دستکش یکبار مصرف نایلونی به نسبت بقیه دستکش ها پایین می باشد. مشتریان عزیز می توانند از طریق نمایندگی های فعال در سرتاسر کشور همچون نمایندگی رزمد از قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی آگاه شوند. متقاضیان می توانند از بازرگانی رزمد دستکش وینیل اصفهان را با قیمتی مناسب تهیه نمایند.

مرکز فروش دستکش وینیل حریر ارزان قیمت

دستکش های وینیل از کلرید پلی وینیل ساخته شده اند و نسبت به دستکش های لاتکس آلرژی زا نیستند و جایگزین مناسبی برای آن ها می باشند. این دستکش ها ضخیم تر و گشاد تر از دستکش های لاتکس و نیتریل هستند. از دیگر مشخصات دستکش وینیل میتوان به کم هزینه بودن آن ها و نرمی و راحتی آن ها اشاره کرد. خرید اینترنتی دستکش وینیل به قیمت عمده و به طورمستقیم با برندی همچون دستکش وینیل اپی پرفکت و همچنین خرید دستکش وینیل بدون پودر از طریق بازرگانی رزمد امکان پذیر می باشد.

دستکش های پزشکی هم پودر دار هستند و هم بدون پودر. پودر در این دستکش ها به عنوان روان کننده استفاده می شود ولی اگر وارد بافتها شوند مانع از بهبودی می شوند به همین دلیل از نوع بدون پودر آن ها بیشتر استفاده می شود. دستکش نیتریل فاقد لاتکس می باشد. این دستکش دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و سوراخ شدن است. این دستکش ها به دلیل نداشتن لاتکس مانع از ایجاد حساسیت برای برخی افراد می شود. از دستکش های نیتریل در محیط های آزمایشگاهی، شیمیایی و آشپزخانه استفاده می شود.

بهترین روش خرید اینترنتی دستکش وینیل به صورت عمده

دستکش های بدون پودر به دلیل اینکه برعکس دستکش های پودر دار باعث حساسیت یا مانع بهبودی نمی شوند؛ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که خرید دستکش وینیل بدون پودر از این قائده مستثنی نیست و به همین دلیل بیشتر استفاده می شوند. دستکش های وینیل با دو برند معروف ایرانی به نام های دستکش وینیل حریر و دستکش وینیل رزمریم به بازار عرضه می شوند. از مشخصات دستکش وینیل می توان به دوام کم آن ها اشاره کرد.

قیمت دستکش وینیل حریر پایین تر از قیمت دستکش های نیتریل و لاتکس این برند می باشد. دستکش نیتریل نیز در برند های مختلف ایرانی و خارجی تولید و عرضه می شوند و در رقابت با یگدیگر قرار دارند. مقایسه قیمت و کیفیت این دستکش ها را میتوان از طریق نمایندگی هایی همچون نمایندگی رزمد جویا شد. همچنین به طور کلی می توان گفت دستکش وینیل قیمت پایین تری را نسبت به دستکش های نیتریل و لاتکس دارد؛ چون در مقایسه با آن ها مقاومت کمتری در برابر سوراخ شدن دارند و مناسب عمل های جراحی نیستند و مانند دستکش های نایلونی در معاینات پزشکی استفاده می شوند.

خرید دستکش وینیل بدون پودر به طور مستقیم از کارخانه

همه افراد می توانند جهت تهیه آسان و مستقیم و با قیمتی مقرون به صرفه دستکش های وینیل با برند مورد نظر خود را از کارخانه دستکش وینیل به قیمت درب کارخانه تهیه نمایند. قیمت دستکش وینیل به دلیل داشتن برند های مختلف با کیفیت های متفاوت و همچنین ویژگی های خاص و مختلف خود متفاوت می باشد. مشتریان عزیز می توانند جهت خریداری دستکش های وینیل با برند هایی همچون دستکش وینیل اپی پرفکت یا اطلاع از قیمت دستکش وینیل حریر، دستکش وینیل اصفهان به صورت اینترنتی با مشاوران بازرگانی رزمد در ارتباط باشند. خرید اینترنتی دستکش وینیل به شما این امکان را می دهد که محصول مورد نظر خود را مطابق با نیازهایتان و همچنین با قیمتی مناسب از  نمایندگی فروش دستکش وینیل تهیه نمایید.

دستکش های وینیل جهت مصارف عمومی و همچنین در کارهایی که به دقت لمس بالایی نیاز ندارند استفاده می شوند. این دستکش ها به دست نمی چسبند. از این دستکش ها در تمیز کاری، مونتاژ، نقاشی و همچنین در محیط های آشپزی استفاده می شود. دستکش های پزشکی در دو نوع مصرفی تولید می شوند:

 1. دستکش های مخصوص جراحی
 2. دستکش های مخصوص معاینات پزشکی

دستکش یکبار مصرف وینیل تنها جهت معاینه مورد استفاده قرار می گیرد به طور کلی این دستکش ها توسط افرادی استفاده می شوندکه می خواهند حین معاینه و انجام کاری خود را در برابر آلودگی حفظ کنند؛ همچنین ارزان قیمت بوده و در هر شرایطی به جز شرایط خاصی همچون جراحی مورد استفاده قرار می گیرند. دستکش نیتریل بسیار منعطف بوده و مانند وینیل جایگزین مناسبی برای دستکش های لاتکس به شمار می رود.

قیمت دستکش وینیل اپی پرفکت به صورت عمده

نمایندگی دستکش اپی پرفکت عرضه تمامی دستکش های با جنس لاتکس، وینیل و نیتریل این برند را بر عهده دارد. همچنین می توان قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت را از همین نمایندگی جویا شد. دستکش های لاتکس اپی پرفکت غیر استریل و یکبار مصرف هستند و از لاتکس طبیعی ساخته شده اند. دستکش وینیل حریر یکی از برند های پرفروش داخلی به شمار می رود. این برند تولید دستکش ها با جنس های متفاوت دیگر را نیز به انجام می رساند.

قیمت دستکش وینیل حریر نسبت به برند های خارجی کمی پایین تر است که این به دلیل کیفیت پایین آن ها نیست؛ بلکه به دلیل تولید داخلی بودن آن هاست. شرکت دستکش حریر ایران تولید کننده انواع دستکش های خانگی، پزشکی و صنعتی می باشد. دستکش حریر یک دستکش ایرانی با کیفیت بالا می باشد. این دستکش ها در حیطه پزشکی در دو نوع جراحی و معاینه نیز استفاده می شوند که دستکش های جراحی باید مقاومت بالاتری داشته باشند ولی در نوع معاینه آنها مقاومت کمتر و مواد ارزان تر ولی بهداشتی استفاده می شود.

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت در بازار دستکش پزشکی ایران

همکاران و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از نحوه خریداری و قیمت دستکش اپی پرفکت با نمایندگی دستکش اپی پرفکت ارتباط برقرار نمایند. مشاوران به صورت تلفنی و اینترنتی تمامی اطلاعات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند. دستکش وینیل OP PERFECT انتخاب مناسبی جهت جلوگیری از انتقال بیماری و آلودگی است. از این دستکش نباید به عنوان مانع مواد شیمیایی استفاده کرد. این دستکش ها فاقد لاتکس هستند و علاوه بر مصرف پزشکی در آشپزی و نقاشی استفاده می شود. دستکش های وینیل از لحاظ اقتصادی نیز جایگزین خوبی برای دستکش های نیتریل و وینیل هستند. دستکش اپی پرفکت بدون پودر در دو نوع وینیل و لاتکس موجود می باشد. این دستکش ها به دلیل عدم استفاده از پودر در آن ها باعث ایجاد حساسیت یا انتقال بیماری نمی شوند. قیمت دستکش OP PERFECT بسته به نوع و جنس آن متفاوت می باشد.

دستکش های اپی پرفکت در دو نوع لاتکس و وینیل کم پودر و بدون پودر طرفداران بیشتری دارند. دستکش وینیل اپی پرفکت نرم و روان هستند و دارای مواد قابل انعطاف می باشند که باعث کاهش دادن خستگی که از استفاده طولانی مدت به وجود می آید می شوند،همچنین مانند لاتکس به دست نمی چسبند. شرکت دستکش حریر ایران عرضه دستکش های اپی پرفکت را نیز بر عهده دارد. قیمت دستکش لاتکس حریر پودری در مقایسه با بدون پودر آن کمتر می باشد. پودر درون دستکش های لاتکس تنها باعث آسان قرار گرفتن دستکش روی دست می شوند. نمایندگی هایی که فروش برند حریر را بر عهده دارند قیمت دستکش حریر ایران را به قیمت عمده مشتریان عرضه می دارند.

بزرگترین کارخانه دستکش پزشکی در ایران

در کارخانه تولید دستکش جراحی، انواع دستکش پزشکی با جنس های متفاوتی مخصوص عمل های جراحی تولید می شود که شامل نیتریل و لاتکس می شود. دستکش های وینیل و نایلونی نیز جزء دستکش های پزشکی محسوب می شوند ولی به دلیل مقاومت کم آن ها در برابر پارگی و سوراخ شدن ناشی از سوزن یا هر وسیله دیگر جز دستکش های مناسب جراحی نیستند و بیشتر در معاینات پزشکی از آن ها استفاده می شود. به طور کلی دستکش های نیتریل و لاتکس مقاومت بالایی دارند و همینطور دستکش نیتریل به دلیل نداشتن لاتکس بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی هنوز دستکش لاتکس نیز طرفداران خاص خود را نیز دارد. قیمت دستکش پزشکی با توجه به مواد مورد استفاده در آن ها، کیفیت و نرخ ارز در بازار به صورت متغیر می باشد. شرکت دستکش حریر ایران یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده است که دستکش وینیل اپی پرفکت را تولید می کند.

این شرکت با کمک نمایندگی دستکش حریر ایران که در سر تاسر کشور در فعالیت هستند خدمات خود را به مشتریان ارائه می کند. این نمایندگی ها نه تنها برند حریر ایران بلکه برند های خارجی همچون دستکش جراحی دکتر گلاو، دستکش جراحی ULMA و غیره را نیز بر عهده دارند. همچنین مشتریان عزیز می توانند جهت سهولت و اطمینان خاطر محصول مورد نیاز خود را با هر برند و کیفیتی هم به صورت حضوری، تلفنی یا به صورت خرید اینترنتی دستکش جراحی تهیه نمایند و از مشاورین کسب اطلاع نمایند. یکی از نمایندگی های فعال کشور بازرگانی رزمد می باشد که در این زمینه یاری رسان خواهد بود.

نمایندگی دستکش اپی پرفکت در تهران کجاست؟

دستکش های اپی پرفکت در سه نوع نیتریل، لاتکس و ونیل و همچنین به دو صورت دستکش اپی پرفکت پودری و دستکش اپی پرفکت بدون پودر تولید می شود. دستکش وینیل اپی پرفکت یکی از پر مصرف ترین دستکش های وینیل در بازار دستکش پزشکی ایران است. در نوع پودر دار این دستکش ها از پودر نشاسته ذرت استفاده می شود که موجب ایجاد حساسیت در برخی افراد نشود. نوع بدون پودر اپی پرفکت به دلیل اینکه از حساسیت احتمالی برخی دیگر از افراد جلوگیری می شود استفاده می گردد. لازم به ذکر است دستکش لاتکس اپی پرفکت نیز به دلیل آلرژی زا بودن لاتکس مصرف کمتری نسبت به نیتریل و وینیل این برند دارد. قیمت دستکش اپی پرفکت در هر سه نوع آن یعنی وینیل، نیتریل و لاتکس به دلیل مواد مصرفی متفاوت و کیفیت متفاوت آن ها و همچنین پودری و بدون پودر بودنشان متفاوت می باشد. جهت اطلاع از قیمت می توان با بازرگانی رزمد تماس حاصل نمایید تا اطلاعات دقیق در این خصوص را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام