تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / ماسک FFP3 / فروش ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 نانو الیاف

فروش ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 نانو الیاف

فروش فوق العاده ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 و FFP2 با تکنولوژی نانوالیاف ویژه کارخانه جات صنعتی. انواع ماسک فیلتر دار سوپاپ دار و بدون سوپاپ در مدلهای تاشو با قیمت کارخانه توسط نمایندگی ماسک نانو به فروش می رسد. همچنین خرید اینترنتی انواع ماسک تنفسی N95، N99 و ماسک فیلتردار آلودگی هوا بصورت عمده امکان پذیر است.

انواع ماسکهای سوپاپ دار

انواع ماسکهای تنفسی چند بار مصرف از نظر شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می شوند: الف) ماسک های تاشو و ب) ماسک های کاسه ای یا فنجانی. اما از نظر ویژگی های ساختاری به دو دسته سوپاپ دار و بدون سوپاپ تقسیم می شوند. در محیطهای با سطح آلودگی بالاتر و یا در محیط های کار طاقت فرسا استفاده از ماسک های سوپاپ دار در اولویت است.

ماسک های سوپاپ دار تاشو و انواع ماسک کار در ایران نیز توسط چندین تولید کننده به بازار عرضه می شود. در درون سوپاپ باید یک لایه سیلیکونی وجود داشته باشد. وجود سیلیکون در سوپاپ این قابلیت را به ماسک می دهد که بخوبی هوای بازدمی به خارج از ماسک منتقل شده و از ورود هوا از محفظه سوپاپ جلوگیری کند.

انواع ماسک فیلتر دار بر اساس استاندارهای NIOSH و EN149:2001 طبقه بندی می شوند. ماسک های فیلتر دار N95 99، ماسک هایی هستند که براساس استاندارد اول ساخته شده اند. ماسک هایی که با حروف اختصاری FFP نام گذاری می شوند مانند ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 و FFP2، براساس استاندارد اروپایی EN تولید شده اند.

فروش ماسک تنفسی سوپاپ دار

همانگونه که در بالا شرح داده شد تولیدکنندگان ماسک های تنفسی در ایران محدود هستند. نمایندگی فروش ماسک تنفسی سوپاپ دار در مراکز استان ها پخش انواع ماسک را انجام می دهد. محصولات وارداتی نیز از همین کانال به فروش می رسد. بسیاری از صنایع از پالایشگاه ها و پتروشیمی ها گرفته تا صنایع خرید تر مانند کارگاه های ذوب فلزات و ریخته گری ها برای حفظ سلامتی کارکنان خود در محیط کار نیز به تهیه انواع ماسک ها با تیراژ بالا را دارند.

برای آنکه هزینه های مصرفی این مراکز به شکل صحیحی مدیریت شود، بایستی به درستی سفارشات خود را انجام دهند. برای مثال در بخش هایی که نیاز به ماسک با کارایی FFP2 است از ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 استفاده نشود زیرا این موضوع برای واحد هزینه بردار خواهد بود. مشاوره دقیق و انتخاب درست از هدر رفت منابع جلوگیری می کند.

لیست قیمت ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3

ماسک های کربن اکتیو از طرفداران بیشتری برخوردار است. ماسک های با لایه های کربن اکتیو دارای قابلیت فیلتراسیون بهتری هستند و دیر تر به نقطه اشباع خود نزدیک می شوند. تفاوت ماسک FFP2 و FFP3 موجب اختلاف قیمت آنها می شود. این دو نوع ماسک تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در پاراگراف بعد شرح داده شده است. در حال حاضر قیمت ماسک کربن اکتیو سوپاپ دار FFP3 بصورت عمده بین ۴ تا ۵ هزار تومان است.

به دلیل اینکه در یکسال گذشته شاهد رشد قیمت بیشتر محصولات بوده ایم. در این زمینه هم تقریبا قیمت ها ثابت نبوده اند. برای دریافت لیست قیمت انواع ماسکهای تنفسی به روز شده می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید و ابتدا مقایسه کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

ماسک فیلتردار نانو

انواع ماسکهای تنفسی با اهداف خاصی طراحی شده اند. هریک از آن ها کارایی خاص خود را دارد. ماسکهای سوپاپ دار کربن اکتیو در بازار ایران عبارتند از:

  • ماسک تنفسی N95 با یک لایه کربن اکتیو: این نوع ماسک کاربرد بسیاری بالایی در هوا آلوده کلان شهرها، کارخانه جات بسته بندی حبوبات، صنایع نساجی و بافندگی دارد.
  • ماسک FFP2 با یک لایه کربن: با کارایی فیلتراسیون مناسب، مناسب استفاده در آزمایشگاه ها، مراکز درمانی، کارگاه های نجاری و برخی از صنایع ذوب فلز و شیمیایی، هم می تواند دارای لایه های نانو الیاف باشد و هم نباشد.
  • ماسک FFP3 با یک لایه کربن: این نوع ماسک ها در رتبه دوم قابلیت فیلتراسیون قرار دارند. مناسب اغلب محیط های صنعتی، هم دارای لایه های نانو الیاف و هم بدون آن ها.
  • ماسک FFP3 با دو لایه کربن اکتیو: بالاترین درجه فیلتراسیون در بین ماسک های چند بار مصرف، قابل استفاده در بیشتر محیط های صنعتی، دارای لایه های نانو الیاف.
کانال تلگرام