تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / قیمت دستکش لاتکس بدون پودر مالزی و ایرانی

قیمت دستکش لاتکس بدون پودر مالزی و ایرانی

قیمت دستکش لاتکس پودری و بدون پودر ساخت کشور مالزی و ایران چه تفاوتی دارد؟ قیمت دستکش جراحی بصورت عمده چقدر است؟ لیست قیمت دستکش لاتکس پزشکی را از کجا پیدا کنیم؟ عوامل اثر گذار بر قیمت دستکش وینیل و دستکش نیتریل کدامند؟ قیمت دستکش اپی پرفکت چقدر است؟

دستکش یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف پزشکی معمولاً از مواد اولیه لاتکس، نیتریل، نئوپرن، وینیل و نایلون ساخته می شود. هریک از آن ها نیز با نام متریال خود شناخته می شوند. قیمت دستکش یکبار مصرف نایلونی یا فریزری از همه ارزان تر و دستکش نیتریل مشکی نیز از همه گران تر است. یکی از فروشندگان دستکش یکبار مصرف دیجی کالا است که برندهای دستکش نایلونی شیک، پوش، پنگوئن و پارس را به فروش می رساند.

انواع دستکش پزشکی برای محافظت و جلوگیری از سرایت آلودگی مورد استفاده قرار می گیرند. برای اولین بار ماده اولیه لاتکس بعنوان دستکش پزشکی بکار گرفته شد. دستکش های یکبار مصرف پزشکی به شرح زیر هستند:

 • دستکش لاتکس
 • دستکش نئوپرن
 • دستکش نیتریل
 • دستکش وینیل
 • دستکش نایلونی با گرید پزشکی

از دستکش های فوق الذکر دو مورد آخری یعنی وینیل و نایلونی تنها در نوع معاینه تولید می شوند. این موضوع به دلیل سطح حفاظت کمتر آنها است که در کارهای پر ریسک مانند جراحی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

دستکش لاتکس

ماده لاتکس از شیره سفید رنگ یک نوع درخت در نواحی استوایی گرفته می شود و طی فرآیندهای پلیمرازیراسیون تبدیل ماده اولیه می شود. دستکش لاتکس بدلیل دارا بودن لاتکس طبیعی برای برخی از افراد حساسیت زا است. این دستکش های در دو نوع جراحی و معاینه تولید شده و هنوز از پر مصرف ترین انواع دستکش یکبار مصرف هستند. در ادامه برخی از ویژگی های دستکش لاتکس پزشکی لیست شده است:

 • دارای قابلیت الاستیکی مناسب است.
 • از سطح محافظت بالایی در برابر باکتری ها و ویروس ها برخوردار است.
 • حس لامسه در زمان استفاده بسیار خوب است.
 • دارای بالاترین گرید پزشکی است.

این نوع دستکش در بازار دستکش پزشکی ایران در انواع سایزها وجود دارد. دستکش لاتکس سایز اسمال معمولا در کارهای زیبایی و کلینیک ها پوست کاربرد زیادی دارد و این موضوع بخاطر کاربران خانم در این حوزه است. در میان انواع دستکش ها، قیمت دستکش لاتکس حریر نسبتاً مناسب است. البته برندهای دیگری نیز در ایران تولید می شود.

دستکش نیتریل

دستکش نیتریل از ماده مصنوعی بنام نیتریل بوتادین ساخته می شود. ویژگیها و قابلیت های این نوع دستکش به شرح زیر است:

 • عاری از لاتکس بوده و ضد حساسیت است
 • دارای مقاومت شیمیایی بالا در برابر مواد نفتی، حلالها و رنگ ها است
 • در برابر تغییرات دما به راحتی تغییر شکل نمی دهد
 • در برابر سوراخ شدگی مقاومت مناسبی دارد
 • دارای خاصیت الکترواستاتیک است

به دلیل دارا بودن ویژگی های فوق در امور صنعتی و پزشکی بسیار مورد استفاده است. دستکش نیتریل در انواع رنگ ها تولید می شود. دستکش نیتریل مشکی در سالن های زیبایی، آرایشگاه ها، تاتو و مراکز صنعتی کاربرد فراوانی دارد. البته قیمت دستکش نیتریل مشکی در بین سایر دستکش های معاینه بالاتر است.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل بصورت هفتگی لیست قمیت ها را اعلام می کند. مراکز درمانی و فروشگاه های تجهیزات پزشکی و صنعتی می توانند سفارشات خود را از طریق خرید اینترنتی دستکش نیتریل انجام دهند. قیمت خرید دستکش نیتریل آبی در این سیستم حدود ۲۲ هزار تومان است.

مشخصات و قیمت دستکش وینیل

دستکش وینیل نیز مانند دستکش نیتریل از مواد سنتتیک ساخته شده است. اما از نظر قابلیت های ذاتی با دستکش لاتکس و نیتریل متفاوت هستند. در ذیل برخی از ویژگی های آنها آورده شده است:

 • دارای خاصیت الاستیکی پایین تر
 • راحتی دست ها در حین کار
 • کاملا تجدید پذیر و قابل بازیافت هستند
 • زیست تخریب پذیر نیستند
 • از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه هستند
 • دارای قابلیت الکترواستاتیک هستند

صنایع مختلف بسیار ترجیح می دهند از وینیل استفاده کنند زیرا این کار باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. مواد اولیه این نوع دستکش در داخل ایران نیز قابل تهیه است. تولید کننده دستکش وینیل در ایران دارای نمایندگی است که کار فروش را انجام می دهند.

در سال های گذشته دستکش وینیل ایرانی بخش بزرگی از بازار را در اختیار خود گرفته است. از جمله آنها می توان به دستکش وینیل حریر و دستکش وینیل رز مریم اشاره کرد. تولیدات داخلی امکان خرید دستکش وینیل بدون پودر ارزان قیمت را فراهم آورده است.

لیست قیمت دستکش لاتکس

دستکش لاتکس در بازار دستکش پزشکی ایران با انواع برندهای ایرانی و خارجی عرضه می شود. انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی توسط نمایندگی های فروش پخش می شوند. در این میان قیمت دستکش لاتکس حریر و اپی پرفکت بدلیل تولید داخلی آنها، بسیار مقرون به صرفه هستند.

دستکش جراحی، دستکش نیتریل و دستکش وینیل نیز توسط همین نمایندگی ها به فروش می رسد. بسیاری از مراکز جراحی و بیمارستانی برای تهیه اقلام مورد نیاز خود با هزینه کم دغدغه دارند. برای حل این موضوع سیستم خرید اینترنتی دستکش جراحی بصورت عمده یک راه حل بسیار مناسب به شمار می آید.

از بین برندهای خارجی و برندهای ایرانی تعداد را انتخاب و لیست قیمت آنها را در زیر ارائه کرده ایم. با این حال، برای اطلاع از قیمت روز انواع دستکش معاینه و جراحی بایستی با واحد فروش ما در ارتباط باشید. این موضوع در اخذ تصمیم مناسب جهت رفع نیاز خود، شما را یاری خواهد کرد.

لیست قیمت دستکش جراحی لاتکس

ردیف نام محصول قیمت (تومان)
۱ دستکش جراحی بدون پودر OP حریر (بید دار و بدون بید ممتاز) ۲,۵۵۰
۲ دستکش جراحی بدون پودر (بدون بید عالی) ۲,۸۳۰
۳ دستکش جراحی کم پودر هایرسک حریر ۴,۹۵۰
۴ دستکش جراحی کم پودر ارتوپدی ۲,۵۵۰
۵ دستکش جراحی دکتر گلاو- هند ۲,۳۸۰
۶ دستکش جراحی NULIFE بدون پودر ۲,۲۵۰
۷ دستکش جراحی NULIFE کم پودر ۱,۷۵۰
۸ دستکش جراحی DISPOMED پودری ۲,۴۵۰
۹ دستکش جراحی DISPOMED بدون پودر ۳,۱۰۰

قیمت دستکش لاتکس حریر

شرکت تولیدی دستکش حریر ایران انواع دستکش لاتکس را در برندهای حریر، op-perfect و ماری گلد تولید می کند. دستکش لاتکس حریر از پر مصرف ترین دستکش های پزشکی در ایران به شمار می رود. بیشتر بیمارستان های دولتی مصرف کننده این نوع دستکش هستند. البته برای این مراکز قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت با قیمت سایت محاسبه می شود.

بطور کلی قیمت دستکش حریر ایران از لاتکس گرفته تا دستکش وینیل یا دستکش نیتریل نسبتاً مناسب است. برای مثال قیمت دستکش وینیل حریر حدود ۲۰ هزار تومان است در حالی که میانگین دستکش های وینیل چینی یکهزار تومان بیشتر است. البته نمایندگی فروش دستکش رز مریم دستکش وینیل رز مریم را نیز عرضه می کند. این بدان معناست که هر دو برند اپی پرفکت و رز مریم فعال هستند.

قیمت دستکش جراحی

دستکش جراحی از مواد اولیه لاتکس، نئوپرن و نیتریل ساخته می شود. دستکش نیتریل جراحی هنوز در ایران رواج چندانی پیدا نکرده است. انواع دستکش یکبار مصرف مورد استفاده در امور جراحی بایستی از نظر لمس و مقاومت فیزیکی در سطح بالایی قرار داشته باشند. به همین دلیل از وینیل و نایلون برای ساخت دستکش جراحی استفاده نمی شود.

استفاده از دستکش استریل جراحی بدون پودر نسبت به نوع پودری آن بسیار شایع تر است. سرایت پودر به بافت زخم و یا به مسیرهای تنفسی از دلایل استفاده کم تر از دستکش های پودری است. کیفیت دستکش جراحی ایرانی طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه های علوم پزشکی کشور بسیار بالاست و هم سطح دستکش های با کیفیت خارجی است.

دستکش جراحی ایرانی

شرکت های مختلفی در ایران دستکش جراحی را تولید می کنند. از جمله برندهای موجود در بازار دستکش پزشکی ایران می توان به جیتکس، حریر، اپی پرفکت، دیسپومد، فارمد، سوپا و غیره اشاره کرد. دستکش های جراحی ایرانی در انواع زیر تولید می شوند.

 • دستکش جراحی ارتوپدی
 • دستکش جراحی عمومی
 • دستکش جراحی ارتوپدی دو لایه
 • دستکش جراحی میکرو سرجری
 • دستکش جراحی هایریسک

دستکش جراحی این تاچ و اولما از جمله برندهای خارجی در ایران هستند که دارای طرفداران بسیاری است. نمایندگی فروش دستکش جراحی انواع برندهای ایرانی و خارجی را در بازار عرضه می کند. برای آن که خریدی مقرون به صرفه داشته باشید مطلب بعدی را به دقت مطالعه کنید.

خرید اینترنتی دستکش جراحی

بسیاری از مراکز جراحی تخصصی بدنبال خرید دستکش جراحی با کیفیت و قیمت مناسب هستند. دستکش دندانپزشکی جراحی بدون پودر از طرفداران بسیاری برخوردار است. آمار فروش دستکش جراحی بدون پودر نسبت به پودری بیشتر است. اغلب واردکنندگان و تولید کنندگان نمایندگانی در سراسر ایران دارند.

برای اینکه بتوان با قیمت مناسب خرید کرد باید با تولیدکننده در ارتباط بود. برای این کار تنها یک راه وجود دارد و آن خرید اینترنتی دستکش جراحی است. قیمت دستکش استریل جراحی بدون پودر در این سیستم همان قیمت کارخانه یعنی ۲۲۰۰ تومان است.

دستکش لاتکس آبی رنگ

دستکش های لاتکس بندرت به صورت رنگی تولید می شوند. رنگ های متداول دستکش لاتکس سفید و سبز است. اگر چه در ایران بعضاً دستکش های لاتکس را دستکش نیتریل نیز می خوانند. دستکش نیتریل آبی یکی از پر کاربردترین دستکش های نیتریل در بازار دستکش پزشکی ایران است.

دستکش نیتریل آبی علاوه بر امور پزشکی در بخش صنعت و کارهای دیگر بسیار مورد استفاده است. دستکش نیتریل مشکی دیگر دستکش پر کاربرد در بخش صنعت است. این نوع دستکش از ضحامت بالایی برخوردار است و مقاومت شیمیایی و فیزیکی مناسبی دارد.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام