تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / نمایندگی پخش دستکش لاتکس | بازرگانی رزمد

نمایندگی پخش دستکش لاتکس | بازرگانی رزمد

نمایندگی پخش دستکش لاتکس در ایران. پخش انواع دستکش لاتکس، دستکش وینیل و دستکش نیتریل به قیمت کارخانه و گمرک توسط نمایندگی فروش مرکزی انجام می شود. در دل این مجموعه نمایندگی دستکش spa، نمایندگی دستکش لاتکس biomax، نمایندگی فروش دستکش وینیل و نمایندگی دستکش نیتریل وجود دارند. قیمت دستکش spa glove لاتکس بدون پودر در این نمایندگی ۲۸ هزار تومان است.

دستکش لاتکس

تاریخچه دستکش لاتکس به حدود ۲۰۰ سال قبل باز می گردد. لاتکس اولین متریال ساخت دستکش پزشکی بوده است. اما رواج استفاده از آن در اوایل قرن بیستم رو به فزونی رفت. در ایران نیز شروع تولید دستکش لاتکس به چند دهه گذشته بر می گردد. امروزه در ایران انواع دستکش لاتکس، دستکش نیتریل و دستکش وینیل تولید می شود. با این حال بخش بزرگی از بازار هنوز در اختیار کالاهای خارجی است.

دستکش لاتکس در انواع معاینه و جراحی بصورت با پودر و بدون پودر تولید می شود. دستکش های معاینه بصورت ۱۰۰ عدد در یک بسته و ۱۰ بسته در یک کارتن بسته بندی می شود. اما دستکش لاتکس جراحی به دلیل استریل بودن آن بصورت جفتی در یک پاکت و ۴۰۰ پاکت در یک کارتن بسته بندی می شوند. نمایندگی پخش دستکش لاتکس عاملیت فروش این دستکش ها در ایران است.

قیمت دستکش لاتکس حریر (قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت) در ایران بسیار مقرون به صرفه است. این دستکش ها نسبت به دستکش نیتریل ارزان تر و نسبت به دستکش وینیل گران تر هستند. در بین محصولات موجود دستکش نیتریل مشکی بیشترین قیمت را دارد.

نمایندگی پخش دستکش لاتکس

نمایندگی پخش دستکش لاتکس در دفتر مرکزی خود نمایندگی های مختلفی را جای داده است. از جمله می توان به نمایندگی دستکش لاتکس biomax، نمایندگی فروش دستکش وینیل، نمایندگی دستکش نیتریل و نمایندگی دستکش spa و همچنین مرکز خرید دستکش دندانپزشکی اشاره کرد.

خرید اینترنتی دستکش لاتکس بصورت عمده از خدماتی است که این نمایندگی ارائه می دهد بطوریکه خرید بصورت مستقیم از کارخانه و برای محصولات وارداتی از وارده کننده اصلی انجام می شود. مراکز درمانی، مراکز دندانپزشکی، سالن های زیبایی و آرایشگاه ها و صنایع گوناگون می توانند برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستکش یکبار مصرف با مدیریت فروش ما در ارتباط باشند.

خرید دستکش دندانپزشکی

در حرفه دندانپزشکی، انواع دستکش معاینه پزشکی و دستکش جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. دستکش لاتکس بنفش یا دستکش نیتریل بنفش از پرکاربردترین دستکش ها در این حوزه هستند. بنابراین با توجه به استفاده زیاد دستکش در این حوزه، خرید دستکش معاینه و جراحی با قیمت مناسب ضروری به نظر می رسد.

خرید اینترنتی دستکش جراحی و خرید دستکش نیتریل بصورت مستقیم از کارخانه از طریق نمایندگی پخش دستکش لاتکس قابل انجام است. قیمت فروش دستکش جراحی بدون پودر ایرانی در این نمایندگی حدود ۲ هزار تومان و قیمت خرید دستکش معاینه لاتکس بدون پودر حدود ۱۹ هزار تومان است.

نمایندگی دستکش spa

وجود برندهای مختلف دستکش در بازار ایران انتخابهای زیادی را پیش روی مصرف کننده قرار می­دهد.اما با توجه به نظرسنجی های انجام شده آنچه مهم است کیفیت همراه با قیمت به صرفه برای مصرف کننده ها می­باشد.در این میان نیز وجود برندهای گوناگون از جمله دستکش نیتریل spa،دستکش لاتکس spa،دستکش معاینه spa،دستکش لیبرتون،دستکش بدون پودر spa وغیره نیز انتخاب را برای مصرف کننده ها گسترده می­سازد.

انواع دستکش های پودری و بدون پودر و جراحی توسط واردکننده دستکش لاتکس spa به بازار ایران وارد می­گردد. قیمت دستکش spa glove دستخوش تغییر قیمت ارز و مواد اولیه می­باشد. بسیاری از برندهای خارجی نیز از این امر تبعیت می­کنند. در زیر لیست قیمت انواع دستکش spa آورده شده است.

  کالا تعداد در بسته بسته در کارتن قیمت هر بسته
۱ دستکش لاتکس کم پودر spa ۱۰۰ ۱۰ ۱۹,۵۰۰
۲ دستکش لاتکس بدون پودر spa ۱۰۰ ۱۰
۳ دستکش نیتریل spa ۱۰۰ ۱۰ ۲۲,۵۰۰

نمایندگی دستکش نیتریل

دستکش نیتریل بعنوان یک دستکش سنتتیک دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این دستکش دارای مقاومت بالا در کارهای صنعتی و آزمایشگاهی است. دستکش نیتریل در رنگ های آبی، بنفش، مشکی، صورتی و سبز تولید می شود که گرایش به استفاده از آن در حوزه های مختلف متفاوت است. برای مثال دستکش نیتریل مشکی در هتل داری و سالن های زیبایی، آرایشگری و تاتو بسیار استفاده می شود.

نمایندگی فروش دستکش نیتریل در دفتر مرکز سیستم خرید اینترنتی دستکش نیتریل را برای فروش عمده و مستقیم از کارخانه راه اندازی کرده است. قیمت خرید دستکش نیتریل مشکی در نمایندگی دستکش نیتریل حدود ۳۵ هزار تومان است. البته قیمت ها بصورت هفتگی به روز می شوند. بنابراین پیش از تصمیم برای خرید به منظور دریافت مشاوره و اطلاع از لیست قیمت ها با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی فروش دستکش وینیل

دستکش وینیل بدون پودر از دستکش های یکبار مصرف پرکاربرد است که علاوه در مراکز درمانی در صنایع مختلف بویژه صنایع غذایی کاربرد بسیار دارد. مهم ترین دلیل رواج گسترده آن در صنایع مختلف راحتی دستها و قیمت مقرون به صرفه آن است. بهترین راه تهیه این دستکش ها خرید اینترنتی آن بصورت عمده است.

تولید کننده دستکش وینیل و واردکننده دستکش وینیل در سراسر ایران نمایندگانی دارند. اما نمایندگی فروش دستکش وینیل در دفتر مرکزی مسئول سیستم خرید اینترنتی دستکش وینیل است. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستکش یکبار مصرف (دستکش وینیل حریر، دستکش وینیل اپی پرفکت، قیمت خرید دستکش دندانپزشکی، دستکش نیتریل spa و غیره) با مدیریت فروش بازرگانی رزمد در تماس باشید.

نمایندگی دستکش لاتکس biomax

 نمایندگی دستکش لاتکس biomax یکی از چندین نمایندگی های دستکش مالزی در ایران است که با توجه به کیفیت آن بازار ویژه­ای دارد. نمایندگی دستکش حریر ایران و نمایندگی دستکش spa از جمله رقبای آن محسوب می شود. از بین واردکنندگان دستکش به بازار دستکش پزشکی ایران یکی از آنها بیشتر از دیگران فعالیت می‌کند. شرکت وارد کننده دستکش spa چندین برند را در بازار عرضه می کند. برای آنکه بتوان لیست قیمت روز انواع دستکش spa دسترسی پیدا کرد می توان نمایندگی های آن تماس گرفت. نمایندگی دستکش حریر ایران نیز انواع دستکش لاتکس نیتریل وینیل و جراحی را عرضه می‌کند.

فروش عمده دستکش وینیل نیز از طریق نمایندگی های این دستکش امکان پذیر می‌باشد دستکش وینیل به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود در صنایع و کارگاه های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. دستکش وینیل از تولیدات شرکت دستکش حریر ایران به شمار می آید.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام