تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش لاتکس / واردات و صادرات دستکش لاتکس ایران

واردات و صادرات دستکش لاتکس ایران

صادرات دستکش لاتکس ایران به دلیل کیفیت فوق العاده اش هم اکنون امکان پذیر شده است. این دستکش که دست شما را از آلودگی ها محافظت می کند و همچنین باعث می شود که دست شما مستقیم با اندام بیمار تماس پیدا نکند، امروزه به عنوان یک محصول واردات و صادراتی شناخته میشود.

صادرات دستکش لاتکس ایران به دلیل کیفیت خیلی خوب آن در حال انجام است. این دستکش با کیفیت عالی و منحصر به فردش امکان واردات و صادراتش میسر شده است. شما می توانید برای خرید این محصول به راحتی از طریق فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش معتبر اقدام نمایید.

صادرات دستکش لاتکس ایران با کیفیت

صادرات دستکش لاتکس

صادرات دستکش لاتکس ایران به دلیل کیفیت و مرغوبیت خاص آن هم اکنون در حال انجام است. این دستکش کیفیت فوق العاده ای دارد و در مقایسه با دستکش های مشابه می توان گفت که برتری های دارد.

این دستکش با قابلیت کشسانی فوق العاده و همچنین مقاومتش در برابر سوراخ شدن یک گزینه مناسب برای انجام عمل های جراحی است.

خوب است بدانید که این دستکش در سایزهای مختلف هم تولید می شود که در هنگام جراحی یا عملی مشابه، دستکش در دستش شما نچرخد و کاملا کیپ دست شما باقی بماند.

همه ی این ویژگی های منحصر به فرد باعث شده اند که این محصول برای صادرات آماده شود و در کشور ایران به عنوان یک کالای صادراتی و وارداتی شناخته شود.

لیست قیمت دستکش لاتکس ایران

قیمت دستکش لاتکس را می توانید از طریق مراکز فروش و همچنین وب سایت های فروش اینترنتی این محصول به دست آورید.

لیست قیمت انواع این دستکش ها را همچنین می توانید از طریق منابع خبری مربوطه که اغلب کانال های تلگرامی، وب سایت های اینترنتی، صفحه های اینستاگرامی، روزنامه ها و مجلات هستند، به دست آورید.

فراموش نکنید که قیمت خوب این محصول نباید شما را نسبت به کیفیت آن دچار تردید کند! چرا که یک دستکش لاتکس که از مراکز فروش معتبر خریداری می شود همه ی نکات ایمنی و بهداشتی در مورد ساخت آن رعایت شده، دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد.

کیفیت دستکش لاتکس ایران

صادرات دستکش لاتکس

کیفیت این دستکش به عوامل مختلف ان بازم ی گردد! اینکه این دستکش به عنوان یک دستکش با کیفیت شناخته می شود به دلیل مواردی است که در زیر خدمت تان عرض می کنیم:

  • قابلیت کشسانی بالا
  • عرضه در سایزهای مختلف
  • مقاومت بالا در برابر سوراخ شدن
  • مناسب بودن تا حدی که وقتی در دست تان است، احساس نمی کنید که چیزی روی دست تان قرار دارد
    و ..

انواع دستکش لاتکس

دستکش لاتکس در دو نوع مختلف تولید می شود که در زیر آنها را ذکر خواهیم کرد:

  • دستکش لاتکس پودری
  • دستکش لاتکس بدون پودر

هر کدام از این دستکش ها موقعیت استفاده خود را دارند و بهتر است از هر کدام از آنجا در جای مناسب خود استفاده شود. توضیحات بیشتر را می توانید از طریق کارشناسان فروش این محصول در مراکز فروش به دست آورید.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش دستکش لاتکس | بازرگانی رزمد

نمایندگی پخش دستکش لاتکس در ایران. پخش انواع دستکش لاتکس، دستکش وینیل و دستکش نیتریل …

کانال تلگرام