تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / سرنگ / خرید سرنگ BD آمریکایی به قیمت گمرک

خرید سرنگ BD آمریکایی به قیمت گمرک

خرید سرنگ BD آمریکایی از واردکننده به قیمت گمرک. انواع سرنگ های لوئرلاک و لوئر اسلیپ BD را چگونه می توان مستقیماً از واردکننده خریداری کرد. نمایندگی فروش سرنگ های BD در تهران و اصفهان کجاست؟ آیا می توان به صورت اینترنتی خرید عمده انجام داد؟ سرنگ های با کیفیت ایرانی کدامند؟

سرنگ BD چیست؟

سرنگ های BD محصول یکی از معتبرترین کمپانی های آمریکایی است. این تولیدکننده پیشرو و ارائه دهنده  انواع سرسوزن و سرنگ های تزریقی ایمن است. بخش تحقیق و توسعه این کمپانی به طور مداوم در حال ارتقا سطح کیفی محصولات خود و آسان سازی استفاده برای بیماران و مراقبین بهداشت است.

ایده سرنگ های بدون درد توسط شرکت های گوناگونی دنبال شد. این ایده بیشتر برای افراد دیابتی مطرح شد که روزانه بایستی تزریقاتی را انجام دهند. کمپانی BD نیز همین تفکر را بخوبی دنبال کرده است. در ایران سرنگ BD بعنوان سرنگهای بدون درد شناخته می شوند.

انواع سرنگ BD

سرنگ های BD بطور کلی در دو نوع گوناگون ارائه می شوند:

  • سرنگ های لوئرلاک
  • سرنگ های لوئراسلیپ

سر سوزن های لوئرلاک تنها با بدنه های لوئرلاک قابل استفاده هستند، اما سرسوزن های لوئراسلیپ بر روی انواع بدنه های سرنگ موجود در بازار قابلیت استفاده را دارند.

خرید سرنگ BD آمریکایی به قیمت گمرک

خریدارانی که با حجم بالا این سرنگ ها را خریداری می کنند. همواره بدنبال این هستند تا این محصول را به آسانی و با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند. بازرگانی رزمد با در اختیار داشتند مجموعه ای از بهترین برندهای سرنگ های تزریق، به دنبال بر طرف کردن نیازهای خریداران گرامی است.

شما می توانید بدون واسطه با در اختیار داشتن قیمت دیگر برندهای با کیفیت ایرانی و خارجی، به نحو بهتری برای خرید خود تصمیم گیری نمایید.

مطلب پیشنهادی

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان توسط شرکت های پخش انجام می شود. نمایندگی …

کانال تلگرام