تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / دستکش پزشکی / فروش دستکش وینیل بدون پودر با قیمت کارخانه

فروش دستکش وینیل بدون پودر با قیمت کارخانه

دستکش مصرفی وینیل چیست ؟ فروش دستکش وینیل بدون پودر با قیمت اصلی کارخانه چه مزیت هایی را دارد ؟ 

قیمت دستکش جراحی بدون پودر در بازار های فروش و توزیع چقدر است ؟

دستکش وینیل که یکی از انواع دستکش های معاینه می باشد هم راحت ، هم ارزان و هم مسبب چالاکی دست است. این نوع دستکش بدون پودر، وقتی با قیمت و نرخ اصلی کارخانه، همراه با داشتن کیفیت و استاندارد جهانی، عرضه شود و به فروش برسد، دارای قیمت و نرخی بسیار عالی و مقرون به صرفه خواهد بود و به شکل ارزان تری در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. بدین گونه مشتریان اصلی همیشه به این نکات ذکر شده توجه و دقت نظر کافی دارند.

فروش دستکش وینیل بدون پودر با قیمت کارخانه

فروش دستکش وینیل با قیمت کارخانه

فروش دستکش وینیل با قیمت کارخانهدستکش وینیل پس از طی کردن مرحله تولید در کارخانجات به فروش و عرضه همگانی در کل کشور می رسد. وقتی انواع مختلف این نوع دستکش با نرخ و قیمت تصویب شده کارخانه و بدون واسطه تهیه شود، برای مصرف کننده و خریدار هم بهتر است و هم حائز اهمیت زیادتری می باشد. این مهم بودن به این دلیل است که قیمت کارخانه دستخوش تغییرات بازار نمی شود و از این جهت مقرون به صرفه می باشد. وقتی هم واسطه ای در کار نباشد هم بدون تغییر قیمت باقی می ماند و هم سلامت اولیه خود را حفظ می کند. 

در واقع خرید دستکش های پزشکی از همه انواع و ارقام تولیدی اش وقتی با قیمت کارخانه باشد، منطقی تر است که به صورت عمده دریافت و خریداری شوند. یعنی فروش این نوع دستکش ها در زمان عرضه انبوه و عمده با قیمت کارخانه بسیار ارزان تر می شود و از این جهت برای مصرف کننده و خریدار مناسب تر و منطقی تر است. از این حیث که توانسته اند محصول انتخابی خود را اولا به صورت درجه یک و استاندارد دریافت کنند.

در درجه دوم با قیمتی متعادل و ارزان تر به تهیه آن همت گمارده اند و در نهایت کیفیت و سلامت آن ها به همان شکل کارخانه ای باقی مانده است.

قیمت دستکش وینیل بدون پودر

قیمت دستکش وینیل بدون پودرانواع دستکش بیمارستانی البته به طور ویژه دستکش وینیل که در بازار به مرحله عرضه و فروش همگانی می رسند دارای طیف وسیعی از قیمت های متنوع هستند که در عین حال بسیار عالی و مناسب هستند ولی در نگاه کلی با هم تمایزاتی اساسی را دارند. یعنی هر نوع از این دستکش ها با توجه به مواد اولیه مصرفی و کیفیت شکل گیری دارای قیمتی مخصوص به خود می باشند. مثلا قیمت دستکش وینیل پودی با دستکش وینیل بدون پودر بسیار تفاوت دارد.

ولی با یک نتیجه گیری کلی و جامع می توان گفت که این نوع محصولات ضروری در زندگی بشری معمولا با نرخ و قیمت های ارزان در دسترس خریداران و مصرف کنندگان اصلی قرار می گیرند. این قیمت به صرفه باعث شده که درصد فروش این نوع تولیدات به حد زیادی سیر صعودی را طی کند. ذکر این نکته نیز ضروری است که عامل دیگر برای فروش بالای این محصولات، بدون لاتکس و نیز بدون پودر بودن آن هاست زیرا حساسیتی را برای مصرف کننده ایجاد نمی کند و مانع التیام نمی شوند.

فروشگاه اینترنتی انواع دستکش های جراحی در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع دستکش های جراحی در ایرانبرای خرید و دریافت انواع و اقسام دستکش های جراحی مثل دستکش جراحی پودری، می توان از طریق سایت های معروف و اسمی اینترنتی دست به یک اقدام کلی زد و آن اقدام هم این است که بدین شکل می توانیم به فروشگاه های معتبر و به نامی در این راستا مراجعه کنیم و در آن جا حضور استعاری یابیم و انواع محصولات درج شده را با نرخ و قیمت های معین مشاهده کنیم.

این فروشگاه ها که از نظر تعداد بیشمار هستند، این موقعیت را برای خریدار فراهم کرده اند که بتوانند با بررسی انواع محصولاتشان و یک مقایسه کلی به سهولت و به راحتی دست به خریداری بزنند.

امروزه در ایران نیز این نوع خرید و فروش دستکش ها به خاطر رفع و برطرف کردن نیاز اساسی مردم بسیار متداول و رایج شده است و مصرف کننده اصلی نیز به دلیل راحتی و سهولت، ترجیح کار را بر این امر و قضیه می بیند که سفارشات خود را در این فروشگاه ها ثبت کند تا با سپری کردن زمان تعیین شده، کالای مشخص را در محل مورد نظر تحویل بگیرد.

این فروشگاه ها در ایران تلاش می کنند که کیفیت و مرغوبیت اجناس فروشی خود را برای مصرف کننده تضمین کنند که اگر بنا به هر دلیلی مصرف کننده از نتایج کار و استفاده از آن راضی نبود یا به تعویض محصول انتخابی بپردازد و یا مبلغ و هزینه ی پرداخت شده را در این روند پس بگیرد.

از سویی اگر خریدار به نتایج مطلوبی در راستای خرید  انواع دستکش های عرضه شده، رسید تصمیم می گیرد که به وقت احتیاج و نیاز دوباره همان جنس را از آن فروشگاه اینترنتی موردنظر گزینش و انتخاب کند تا دوباره به رضایت نسبی دست پیدا کند.

بهترین برند های دستکش جراحی ایرانی

بهترین برند های دستکش جراحی ایرانیدستکش حراجی ایرانی که به میزان قابل ملاحظه ای در سر تا سر کشور یافت می شوند، دارای برند های گوناگونی می باشند. هر کدام از این برندها سعی شان بر این موضوع است که جنس با کیفیت و درجه یک خود را به فروش برسانند و در این راستا قیمت و نرخ های مناسب و ارزانی را بر روی محصولات می گذارند. پیدا کردن این برند های نام آشنا، در اینترنت کاری بسیار سهل و آسان است. بدین شکل که برند مورد نظر را در اینترنت جست و جو کرده و از تمام مطالب نوشته شده در مورد دستکش های جراحی ایرانی استفاده می کنیم.

در آخر با یافتن بهترین و کارآمدترین اطلاعات در زمینه خرید می توانیم به برند مورد نظر مراجعه حضوری پیدا کنیم که دستکش جراحی ایرانی را با قیمت های معقولی خریداری کنیم. این گونه است که فروش دستکش جراحی در این برندها به اوج خود می رسد.

در آخر با کیفیت ترین و بهترین دستکش جراحی ایرانی از برند های معقول و مشهوری به شکلی هدفمند در اختیار مصرف کننده قرار گرفته است.

 

نمایندگی فروش برندهای خارجی دستکش های جراحی

نمایندگی فروش برندهای خارجی دستکش های جراحیهمان طورکه همه به این مساله واقف هستیم و می دانیم که دستکش های جراحی هم در داخل تولید می شوند و هم در خارج از کشور. درست است که تولیدات داخلی دارای کیفیت درخوری هستند ولی به دلیل محدود بودن این تولیدات در داخل کشور، می توان برای خرید بیشتر به دستکش های خارجی رجوع کرد. به چند دلیل این نکته حائز اهمیت است و آن هم این موارد است. اولا مواد مصرفی آن هاست و از سوی دیگر کیفیت و نظارت متخصصان و افراد با تجربه در این زمینه می باشد. 

در نتیجه نمایندگی های معتبر برندهای خارجی برای فروش و عرضه این دستکش ها در داخل کشور بسیار زیاد می باشند که معمولا محصولات وارداتی در آن ها دارای نرخ مناسب با کیفیت فراوان و درخور می باشند. ذکر نکاتی خالی از اهمیت نیست و آن نکات، تفاوت قیمت و نرخ اصلی در کارخانه های تولیدکننده داخلی با محصولات وارداتی می باشند. مثلا نرخ فروش دستکش لاتکس ایرانی با نمونه وارداتی آن دارای تفاوت های فراوانی هستند.

همچنین باید گفت که انواع دستکش های هندی که در سراسر ایران قابل رؤیت و مشاهده می باشند، دارای نمایندگی های مختص به خود در کشور ما هستند.

قیمت انواع دستکش جراحی بدون پودر

قیمت انواع دستکش جراحی بدون پودرانواع دستکش جراحی بدون پودر که دارای اقسام متعدد و گوناگونی هستند معمولا دارای نرخ و قیمت های خوبی می باشند. این تولیدات پس از تولید در کارخانه هنگامی که در معرض عرضه قرار می گیرند دارای قیمت های تصویبی ارزان و به صرفه ای می شوند. هم چنین وقتی خریدار به دنبال قیمت های روز آن ها باشد مثلا قیمت دستکش لاتکس  از سه طریق می تواند در این راه قدم بردارد.

یکی از این راه ها مراجعه به بازارهای فروش این دسته از محصولات است. در این صورت مصرف کننده با پرس و جو از فروشندگان مختلف می تواند به مقایسه بین آن ها بپردازد و در آخر به ارزان ترین و درجه یک ترین نوع دستکش بدون پودر دست پیدا کند. اینجاست که دست به خرید می زند.

راه دوم رجوع به سایت های فروشگاهی معتبر اینترنتی می باشد که همین مقایسه را در مورد آن ها نیز می تواند انجام دهد و در نهایت کالای باکیفیت خود را از یکی از این فروشگاه ها سفارش دهد و در مدتی معین به آن ها دسترسی پیدا کند.

راه آخر، حضور یافتن در نمایندگی های فروش این محصولات است که به طور معمول دارای قیمت های به روز هستند. در نتیجه از این طریق می توان نوع دستکش درخواستی خود را با قیمت های به صرفه از آن جه تهیه نمود و خریداری کرد. 

معرفی مدل های متنوع دستکش جراحی

معرفی مدل های متنوع دستکش جراحیدستکش های جراحی دارای اشکال و مدل های متنوعی در بازار فروش و عرضه سر تا سری هستند که اگر بخواهیم به اختصار از آن ها نام برده و توضیحی مکفی دهیم، می توانیم به اسم های زیر اشاره کنیم. 

۱) دستکش  جراحی انتی ویروس همان گونه که از نامش پیداست در مقابل ویروس ها بسیار مقاوم هستند و از ورود به بدن بیمار و هم چنین خود پزشک مربوطه جلوگیری می کند. از نظر قیمتی نیز بسیار متعادل هستند مخصوصا در زمانی که به شکل عمده خریداری شوند.

۲) دستکش جراحی دندانپزشکی که بسیار استریل شده می باشند از نیتریل و وینیل و لاتکس ساخته می شوند.

۳) دستکش های لاتکس هستند که به دو صورت پودری و بدون پودر به بازار عرضه می شوند. دستکش لاتکس بدون پودر بسیار بهداشتی و درجه یک بوده و برای محافظت و مراقبت دست، تولید شده و در پزشکی و دندان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. راحتی، پایداری و مقاومت از خصوصیات اصلی این نوع دستکش هاست. هم چنین ضد حساسیت بودن را نیز می توان به آن ها اضافه کرد.

دستکش لاتکس پودری آن نیز خاصیت روان کنندگی دارد و به خاطر استفاده از پودر نشاسته، مانع التیام و بهبود زخم نمی شود.

۴) دستکش وینیل آلرژی زا نیستند و به عنوان جایگزینی برای دستکش های لاتکس استفاده می شوند. این نوع تولیدات ضخیم تر بوده و در کار معینات مورد استفاده قرار می گیرند چون کامل به دست نمی چسبند. هم چنین از نظر اقتصادی نسبت به نوع لاتکس آن ها مقرون به صرفه تر هستند.

۵) دستکش نیتریل بسیار انعطاف پذیر هستند و در مقابل پاره شدن دارای استحکام بالایی می باشند. این نوع از دستکش را هم می توانیم به جای دستکش لاتکس مورد استفاده قرار دهیم زیرا حساسیتی ندارند. به طور کلی معمولا مکان های مورد استعمال این نوع دستکش ها، آزمایشگاه ها و آشپزخانه هاست.

مهمترین کاربرد دستکش های جراحی بدون پودر

مهمترین کاربرد دستکش های جراحی بدون پودر

دستکش های جراحی که استفاده قابل توجهی را در عرصه پزشکی دارند، به دو شکل مورد مصرف قرار می گیرند، یعنی یا با پودر و یا بدون پودر. 

وقتی دستکش ها حاوی پودر باشند، استفاده از آنها خیلی آسان تر است و معمولا به عنوان راحت کننده شناخته می شوند، ولی این پودر نمی گذارد که زخم التیام پیدا کند و عوارضی را به همراه دارد ولی با این اوصاف بیشترین استفاده را در میان مصرف کنندگان دارند، زیرا امروزه سعی شده که از نشاسته ذرت در آن ها استفاده شود. این گونه است که مصرف و استفاده از دستکش های بدون پودر باید بیشتر مود توجه قرار بگیرد و در علم پزشکی و میان جراحان و کارکنان مثلا پرستاران بالاترین کاربرد را داشته باشد.

ناگفته نماند که انواع بدون پودر دارای راحتی و مقاومت بالا و خاصیت ضد آلرژی  نسبت به نوع پودری هستند.

شرکت پخش دستکش های جراحی به سراسر کشور

شرکت پخش دستکش های جراحی به سراسر کشورهنگامی که مرحله ساخت و تولید دستکش جراحی به پایان رسیده و با موفقیت هرچه تمام تر این روند پشت سر گذاشته می شود، پخش و عرضه ی سراسری و همگانی آن شروع می شود. در این جاست که محصولات تولید شده به شرکت های فروش و توزیع کننده داده می شوند و آن ها نیز با توجه به درخواست روز افزون و بیشمار درخواست کنندگان، دست به فروش بیشتر آن می زنند. این طیف وسیع و عظیمی از فروش همراه با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ای ست که تصویب شده نهایی هستند.

این اقدامات مهم و اساسی و پخش سراسری که به طور کلی به همه جای کشور در حال فرآیند انجام و شکل گیری می باشد، توسط نمایندگی های سرشناس این محصولات در حال پیگیری مداوم است. این نمایندگی ها که وظیفه پخش این دستکش ها را بر عهده گرفته اند، به صورت دائمی و همیشگی به این اقدام و اساسی مهم می پردازند.

شرکت پخش دستکش های جراحی با راه اندازی سایت های اینترنتی معتبر اقدام به عرضه مستقیم و آسان آن در سراسر کشور کرده است.

ارسال سریع دستکش های جراحی با بهترین قیمت

ارسال سریع دستکش های جراحی با بهترین قیمتکارخانه دستکش جراحی، پس از تولید و ساخت انواع متعدد این
دستکش های با کیفیت و درجه یک، دست به توزیع و پخش آن به صورت گسترده می زنند.
معمولا این محصولات با بهترین قیمت ها و نرخ ها، به دست مصرف کننده می رسند و نیز
به راحتی و در مدت زمانی مشخص و سریع، برای آن ها ارسال می شوند.  در
واقع هیچ فرقی نمی کند، چه خرید دستکش لاتکس جراحی از درب کارخانه باشد و چه از
فروشگاه های اینترنتی باشد، در هر دو صورت وقتی سفارشات تحویل داده می شوند، در
بازه زمانی معین به دست مصرف کننده می رسند. به شکلی واضح تر و بارزتر اگر بخواهیم
توضیح دهیم، وقتی خریداری در درب کارخانه انجام گیرد، هم از لحاظ دریافت اجناس و
کالاهای مورد نظر سالم و مرغوب، پسندیده تر است و هم از لحاظ نرخ تعیین شده، که
توسط تولیدکنندگان تصویب شده است.                                                                                                                                                                                                                                         

در
آخر نیز مشتری می تواند به سرعت در همان محل، محصولات خریداری شده را تحویل بگیرد
به مصرف انتخابش بپردازد. از سویی وقتی مشتری و متقاضی نمی خواهد به صورت مستقیم
حضور یابد و می خواهد به شکل اینترنتی دست به خرید بزند، پس از این که جنس مورد
نظر را انتخاب کرد، به بررسی قیمت ثبت شده از سوی فروشگاه می پردازد.                                                                                                                                                                                                                                                                                             در نتیجه اگر
توانست اعتماد کافی را نسبت به دستکش های انتخاب شده پیدا کند، تصمیم می گیرد که
آن را در درگاه اصلی ثبت کند و خودش نیز یک دوره زمانی مشخص را برای دریافت جنس
مورد نظر انتخاب می کند. در نتیجه در سریع ترین زمان ممکن جنس تعیین شده با قیمتی
مناسب و کیفیتی عالی به دستش می رسد

فروشنده های مدل های مختلف دستکش های جراحی

فروشنده های مدل های مختلف دستکش های جراحیهمان گونه که همه اطلاع داریم و بر آن واقف هستیم انواع مختلفی از دستکش های جراحی از جمله لاتکس، وینیل و نیتریل در بازار فروش به شکل سراسری عرضه می شوند. فروشندگان این تولیدات و محصولات تمام تلاش و سعی خود را بر این قضیه گذاشته اند که با قیمتی به صرفه و مناسب این راه و اقدام را عملی سازند.

از آن جایی که تقاضا در محیط پزشکی برای استفاده دائمی و مداوم این اجناس، بسیار زیاد و وافر است پس فروش و عرضه نیز به میزان قابل توجهی سیر صعودی را طی می کند. با توجه به درخواست ها و تقاضاهای مردم و مصرف کنندگان، فروشنده های این دستکش ها در نظر دارند که با توجه به این که کدامین نوع دستکش های جراحی دارای استقبال فراوان و بیشتری از سوی خواهان اصلی هستند، به پخش و عرضه همان دسته در مقیاسی فراتر بپردازند.

خالی از لطف نیست که بگوییم این اقدام فروشنده ها به این معنا نیست که از فروش دیگر انواع و اقسام دستکش ها غافل شوند بلکه در موارد کلی دست به عرضه و فروش تمام انواع این محصولات می زنند، زیرا این نیاز و احتیاج هر روزه مردم است که هرکدام را بنا به شرایطی طلب و اقتضا می کند.

عمده فروشی دستکش های جراحی با کیفیت درجه یک

عمده فروشی دستکش های جراحی با کیفیت درجه یکیکی از متدها و روش های خرید دستکش جراحی، خرید آن از فروشگاه ها و مراکز عمده فروشی دستکش جراحی است. در مراکز عمده فروشی معمولا انواع دستکش های جراحی متنوع و مختلف مانند دستکش پودری، بدون پودر، لاتکس و… عرضه و پخش می شوند. این گونه است که این محصولات مورد نیاز جامعه بشری، وقتی به صورت کلی عرضه شوند با نرخ و قیمت های مناسب تر و متعادل تری نصیب خواهان و مصرف کنندگان اصلی می شوند. 

لازم به ذکر است توزیع و عرضه این گونه تولیدات در بازار، با کیفیتی درجه یک و ممتاز می باشند به نحوی که مصرف کننده و خریدار با دقت و بررسی همه جانبه و شامل آن ها می تواند به خصوصیات ظاهریشان پی ببرد و در نهایت دست به انتخاب شایسته ای بزند و حجم بالایی از این تولیدات را جهت مصرف و استفاده بخرد.

منطقی است وقتی در مصارف پزشکی و غیره، نیاز همیشگی و مداوم مصرف کنندگان، این تولیدات را طلب می کند، خریدشان نیز به همان شکل به صورت عمده و انبوه باشد که زمانی احساس کمبود نکنند. در این صورت است که هم کیفیتی ممتاز و از نوع درجه یک نصیب مصرف کننده می شود و هم توانسته با بها و قیمتی ارزان تر و مطلوب تر، روند خرید را طی کند و به اتمام برساند.

مشخصات دستکش لاتکس بدون پودر ساخت چین

مشخصات دستکش لاتکس بدون پودر ساخت چین

همان طور که می دانیم این دستکش های لاتکس چه از نوع پودری باشند و چه از نوع بدون پودر باشند، در پزشکی و دندان پزشکی کاربرد و استعمال فراوان و زیادی دارند. حال به طور خلاصه به نوع بدون پودر آن می پردازیم که از سوی کشور چین ساخت و تولیده شده است. کشور چین به عنوان یکی از وارکنندگان اصلی این دستکش ها به ایران، در حجم بسیار زیادی این تولیدات را وارد بازار مصرف داخلی کرده اند.

این گونه از انواع دستکش لاتکس چون بدون پودر هستند به عنوان مانعی در برابر انتقال آلودگی استفاده می شوند و دارای مقاومت و ایستادگی بالا در برابر عوامل مختلفی از جمله حرارت هستند. البته گفتن مطالبی در این جا درخور اهمیت فراوان است و آن مطالب این است که این دستکش ها با نمونه ایرانی خود تفاوت زیادی در مواد اولیه و کیفیت ارائه شده و مرغوبیت، ندارند.


بررسی دستکش های استریل لاتکس و نحوه استفاده

بررسی دستکش های استریل لاتکس و نحوه استفادهدستکش های استریل لاتکس که برای مصارف پزشکی در جامعه امروز عمومیت پیدا کرده اند، دارای یک سری ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود می باشند که این خصوصیات وجه تمایزشان با انواع دیگر دستکش ها شده است. به خاطر انعطاف پذیری، دوام بالا و راحتی در مصرف این نوع دستکش های لاتکس، بیشتر مصرف کنندگان ترجیح می دهند که با وجود احتمال حساسیت، باز هم از کاربرد دستکش لاتکس به صورت استریل بی بهره نمانند.

کاربرد فراوان این تولیدات، در محیط ها مختلفی از جمله صنعتی، آزمایشگاهی و جهت معاینه، در معرض دید همگان است و بر تمام مردم آشکار می باشد.

پر مصرف بودن این محصولات با داشتن واکنش های آلرژی دست در هنگام مصرف و استفاده، استقبال فراوانی را برای تهیه آن ها به همراه داشته است. هم چنین دست ها به آسانی وارد این دستکش ها می شوند و در نتیجه لمس و تماس با هر چیزی را برای مصرف کننده فراهم می کنند.

این موارد مصرفی و کاربردهای زیاد دستکش های لاتکس چه از مدل پودری و چه از مدل غیر پودری، منجر به داشتن هزینه بالایی برای آن ها شده است و در رنج قیمتی افزون تر از انواع دیگر مثل وینیل وارد بازار های مصرفی می شوند.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده دستکش مشکی آرایشگری به قیمت کارخانه | انواع دستکش نیتریل مشکی مالزی

فروش ویژه دستکش مشکی آرایشگری بصورت عمده با قیمت ۴۰ هزار تومان انجام می شود. …

کانال تلگرام