تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / سوزن طب سوزنی / انواع سوزن طب سوزنی ارزان قیمت ویژه مراکز درمانی

انواع سوزن طب سوزنی ارزان قیمت ویژه مراکز درمانی

انواع سوزن طب سوزنی با قیمت ارزان جهت استفاده مراکز درمانی توسط بازرگانی رزمد به فروش می رسد. سوزن های طب سوزنی با برندهای TONY تونی، JIA JIAN و SHEN LONG و برخی از لوازم طب سوزنی در اغلب شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان، شیراز، کرج و غیره به صورت عمده با قیمت ارزان به فروش می رسد.

سوزن های طب سوزنی

سوزن های طب سوزنی یا آکوپانچر یکی از ابزار پرکاربرد در طب چینی و برخی از درمانهای دیگر است. آکوپانچر با به کارگیری سوزن ها، گرما، فشار و دیگر درمان ها بر روی نواحی گوناگونی از پوست (آکوپوینت ها) سعی به تغییر عملکرد فیزیکی بدن دارد. آکوپانچر بخشی از طب چین باستان است.

سوزن های طب سوزنی در درمان آکوپانچر و درای نیدلینگ مشابه یکدیگرند. استفاده از سوزن های طب سوزنی در آکوپانچر برای آزاد سازی اندورفین و در واقع تنظیم انرژی یا chi فرد صورت می گیرد. در حالی این سوزن ها در درای نیدلینگ برای آزادسازی نقاط ماشه ای در فاشیا و یا عضلات مورد استفاده قرار می گیرد.

سوزن و لوازم طب سوزنی

آکوپانچر یا طب سوزنی دارای لوازم مصرفی گوناگونی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

  • سوزن ها
  • سیدها و تک ها
  • پلت ها و پرس نیدل
  • لوازم آرایشی و جانبی تزئینی
  • موکسا

هر یک از لوازم بالا نیز دارای انواعی هستند. برای مثال سوزن در انواع ژاپنی، کره ای و چینی تولید می شوند.

انواع سوزن طب سوزنی با قیمت ارزان

بسیاری از فروشندگان انواع سوزن طب سوزنی، محصولات خود را از واردکنندگان خریداری کرده و به فروش می رسانند. این امر موجب می شود تا بین مراکز درمانی و مصرف کنندگان سوزن های طب سوزنی واسطه ی خرید ایجاد شود.

بازرگانی رزمد با در اختیار داشتن برندهای گوناگون در حوزه طب سوزنی، این امکان را برای مراکز درمانی فراهم آورده تا به سهولت و بدون واسطه از سراسر ایران انواع سوزن طب سوزنی و لوازم طب سوزنی را سفارش دهند. این امر باعث می شود که محصولات مذکور با قیمت ارزان تر عرضه شود.

کانال تلگرام