تجهیزات پزشکی مصرفی
خانه / سرنگ / فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان توسط شرکت های پخش انجام می شود. نمایندگی انواع سرنگ های انسولین ایرانی مانند آوا، حلما، یزد و سها کار پخش را انجام می دهند. فروش انواع سرنگ های انسولین خارجی همچون BD و B Braun آلمان و ایرانی آوا، حلما و سها در سراسر ایران توسط بازرگانی رزمد انجام می شود.

سرنگ های انسولین

یک سرنگ انسولین دارای سه قسمت اصلی است: ۱- سوزن، ۲- محفظه سرنگ و ۳- پیستون. سرنگ انسولین در سه نوع یکپارچه، لوئرلاک و لوئراسلیپ تولید می شود که کارکرد آنها نسبت به یکدیگر کمی متفاوت است.

افراد مبتلا به دیابت بدلیل اینکه ممکن است به صورت روزانه و حتی چند بار در روز نیاز به تزریق داشته باشند، درد ناشی از تزریق برای آنها اضطراب آور است. به همین دلیل در تولید سرنگ های انسولین تکنولوژی به سمتی می رود که بتواند تزریق های بدون درد را بعنوان یک تجربه به بیماران دیابتی هدیه کند. هر چقدر گیج سرسوزن ها بالاتر باشد نشان از نازکی بودن سوزن انسولین دارد. بنابراین هنگام تزریق درد کمتری را به همراه دارد.

برخی از کشورها پیشرو در این صنعت به دنبال نازک کردن هرچه بیشتر دیواره سوزن های این سرنگ ها هستند که انسولین به راحتی در هنگام تزریق منتقل شود. این امر منجر به افزایش سرعت و راحتی تزریق می شود.

سرنگ های انسولین ایرانی و خارجی

با پیشرفت تکنولوژی های ساخت سرنگ انسولین تفاوت چندانی بین نمونه های داخلی و خارجی وجود ندارد. بجز در مواردی که شرکت های پیشرو مدام در حال ارتقا سطح کیفی محصولات برای کاهش درد تزریق برای بیماران دیابتی هستند. نحوه ساحت سر سوزن ها مانند نوع برش نوک نیدل، ضحامت دیواره و غیره بسیار مهم هستند. اما سرنگ های ایرانی نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان

فروش سرنگ انسولین با برندهای ایرانی و خارجی در اصفهان و سراسر ایران بصورت حضوری و اینترنتی قابل انجام است. در چند ماه اخیر نوسانات بازار ارز موجب شد تا قیمت ثابتی در هیچ حوزه وجود نداشته باشد. اما بازرگانی رزمد در بحث فروش سرنگ انسولین این امکان را فراهم آورده تا لیست قیمت روزانه و هفتگی اعلام گردد تا همکاران گرامی بتوانند به بهترین شکل ممکن از خدمات بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی

خرید عمده سرنگ انسولین

خرید عمده سرنگ انسولین با قیمت عالی

خرید عمده سرنگ انسولین توسط مراکز درمانی و مراکز فروش تجهیزات پزشکی انجام می پذیرد. …

کانال تلگرام